zil programı

Kodla Büyü

bil_tek

Aktif Üye
arkadaşlar bu yeni sisteme uygun 8 saatlik zil programı var mı? önceden süper zil programı kullanıyorduk ama o 6 saatlik. bu programa benzer kullandığınız ücretsiz bi program var mı?

Evet Arkadslar ücretsiz süperzil programı 6 saatlik. Ders saatleri artı artık yetmiyor. Bu konudaki paylaşımlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz iyi calişmlar

hocam süper zil programı 6 derslik fakat size çözüm yolu söyleyim.Süper zil programı kuruluyken tekrar setup ını çaılıştır kurulu klasörünün yolunu değiştir.Böylece görev çubuğu üzerinde iki tane süper zil simgesi çıkar.Birini saatleri doldur yetmediği yerden itibaren diğerinin simgesine çift tıkla geri kalan saatleride oraya girersiniz. ok ben olayı böyle çözdüm. :+1: :idea:

gavurdagli1' Alıntı:
hocam süper zil programı 6 derslik fakat size çözüm yolu söyleyim.Süper zil programı kuruluyken tekrar setup ını çaılıştır kurulu klasörünün yolunu değiştir.Böylece görev çubuğu üzerinde iki tane süper zil simgesi çıkar.Birini saatleri doldur yetmediği yerden itibaren diğerinin simgesine çift tıkla geri kalan saatleride oraya girersiniz. ok ben olayı böyle çözdüm. :+1: :idea:
Tsk hocam

mutlu hocam denediniz mi programı ben denedim olmadı hata veriyor bi de bu program ücretsiz değil mi

hg zil programını deneyen var mı? programı çalıştırdıktan sonra herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu? super zil gibi çalması gerekmiyor mu?

bil_tek' Alıntı:
hg zil programını deneyen var mı? programı çalıştırdıktan sonra herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu? super zil gibi çalması gerekmiyor mu?
hocam hg zil pro kurdum ücretsiz güzelde calişiyor yukardaki linkten indirin

Geri