Zeytinburnunda Öğretmene saldırı..

Kodla Büyü

herohamster

Süper Üye
Süper Üye
gün geçmiyorki yine bir öğretmene saldırı haberi duyulmasın artık gün geçtikçe bu saldırılar artmaya başadı .Zeytinburnu’nda ilköğretim okulu öğretmeni Mehmet Arslan’ın, bir öğrencinin yakınları tarafından döner bıçaklı saldırıya uğradığı. Bıçağı tutmaya çalışan Mehmet Arslan, her iki elinden de yaralandı..arkadışımıza yapılan bu saldırıyı kınıyor ve artık öğretmenler uyumayın yapılan bu çirkin saldırılara ses verin...
http://www.personelmeb.net/guncel/yine- ... 56510.html

Ne diyeyim. Bakanımız adam değil ki. Ağzımı bozuyorum ama şerefsizin önde gideni.

Değerli meslektaşıma geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum.Kısa sürede iyileşir ve mesleğinin başına döner inşallah.Bardak taştı sel oldu artık.

Bu nasıl mantık anlamıyorum. Milletin kaderini belirleyen bir camianın kaderi ile oynanıyor. Sonrada geleceği şekillendirmemiz isteniyor. Ben bakan falan istemiyorum. İşten anlamayan adamların bana işimi anlatmasına ihtiyacım yok. 4 yıl ben mesleğimin eğitimini aldım pratiğinide yıllardır uyguluyorum.

Ben hasta bakıp ilaç kesemem veya olay yeri incelemeside yapamam ama kendi işimi çok iyi bilir yaparım. Ben işimi yaparken bana köstek değil destek verecek adama ihtiyacım var.Bakanın mesleği ne ise gitsin o işle alakalı bakanlığa baksın işten anlamayana itimadım yok. Asıl biziz onlar vekil bugün var yarın yok. Vekil tayin ettiklerimize bakıyorumda asılına kafa tutuyor.İşten anlayan birini istiyoruz.

Geri