Zen Pırlanta mı? Blue diamond mu ?

Kodla Büyü

shadows

Aktif Üye
Arkadaşlar mrb,
tektaş yüzük alacam öneriniz veya deneyiminiz varsa yazarsanız sevinirim.
en azından nerden almam gerektiği konusunda...

Pırlanta konusunda taş kalitesi önemli hocam

Zen den alyans yaptırdım 1 yıl önce 1500 tl e sıkıntı yok hanım memnun

arkadaşım zen den pırlanta aldı daha 2-3 hafta kullandı eşi, pırlantayı tutan tırnakların altında problem çıktı derdinii anlatana yaptırana kadar çok uğraştı..

blue diamond piyasaya göre fiyatları biraz daha ucuzdur. atasay ile iki marka arasında kalıp atasay almıştık.tavsiye ederim uzun zamandır kullanıyorum sıkıntısız

Bizde atasaydan aldık memnunuz
Keşke şubattaki indirimde alsaydınız hocam çopk farkediyor.

Bana bu konuşulanlar çok garip geliyor. Bir taşa o kadar para vermek! Hayatta yapmam,... yani inşallah :) Allahtan eşimde önemsemez böyle şeyleri.

mevzuat' Alıntı:
Bana bu konuşulanlar çok garip geliyor. Bir taşa o kadar para vermek! Hayatta yapmam,... yani inşallah :) Allahtan eşimde önemsemez böyle şeyleri.

:) ilk başta insan öyle düşünüyor hocam ancak ev araba derken bayanların bütün takıları bozdurulup yatırıma gidiyor biliyorsunuz. tek severek taktığım kullandığım takım .zaten başka da yok :))

Alana kadar devamlı kavga ettik her seferinde istemiyorum böyle alacaksan hiç alma deniyor, bende yüzsüzlük yaparak tamam almam diyorum. :puhaha: İki üç gün sonra hala alınmadıya dönüyor hocam
En sonunda alıp kurtuldum :++:

hanıma zamanında çakma tektaş aldım sonra bozdurdu gözlük aldı Allahtan önemsemiyor böle şeyleri çook şükür

Geri