Zeka Oyunları 1 ve Zeka Oyunları 2 kurs belgeleri ile lisede egzersiz açabilir miyim?

Kodla Büyü

orhankinik

Üye
Arkadaşlar merhabalar, Zeka Oyunları 1 ve Zeka Oyunları 2 kursunu uzaktan eğitimle tamamladım, belgelerim mebbis hizmetiçi modülünde görünüyor. Anadolu Lisesinde çalışıyorum bu kurs belgeleri ile birlikte lisede egzersiz çalışması açabilir miyim? Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim

HANGİ BRANŞLARDA EGZERSİZ YAPILIR VE EN AZ KAÇ ÖĞRENCİYLE YAPILIR?
• İzcilik 12
• Beden Eğitimi Ve Spor Çalışmaları
a) Futbol 18
b) Hentbol 14
c) Basketbol 12
ç) Voleybol 12
d) Atletizm 12
e) Güreş 10
f) Badminton 8
g) Kros 8
ğ) Judo 7
h) Karate 7
ı) Tekvando 7
i) Masa Tenisi 6
j) Jimnastik 6
k) Yüzme 6
l) Satranç 6
m) Boks 6
n) Eskrim 6
o) Kayak 6
ö) Oryantiring 6
• Halk Oyunları 12
• Güzel Sanatlar 8
a) Plastik Sanatlar
1) Resim
2) Heykel
3) Mimari
b) Fonetik Sanatlar
1) Müzik
2) Edebiyat
c) Dramatik Sanatlar
1) Tiyatro
2) Opera
3) Bale
4) Drama
5) Sinema
ç) Havacılık (**) 8
1) Model Uçak
2) Model Roket
3) R/C Model Uçak
Bilim Olimpiyatları Ve Proje Çalışmaları (*) (***)

Arkadaşlar merhabalar, Zeka Oyunları 1 ve Zeka Oyunları 2 kursunu uzaktan eğitimle tamamladım, belgelerim mebbis hizmetiçi modülünde görünüyor. Anadolu Lisesinde çalışıyorum bu kurs belgeleri ile birlikte lisede egzersiz çalışması açabilir miyim? Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim
Ben de aldım hocam ama MEBBİSe baktım henüz işlenmemiş. Sizin işlenmiş mi?

zeka oyunları egzersiz olarak açılamıyor. ama halk eğitim den aşağıdaki kursu açabilirsiniz. aldığınız sertifika yüz yüze zeka oyunları 1 ve 2 mi, uzaktan zeka oyunları 1 ve 2 mi. burada da halk eğitimler arasında farklı uygulamalar olabiliyor. bazı halk eğitimler uzaktan alınan zeka oyunları 1 ve 2 yi kabul etmiyor deniyor. bulunduğunuz yerdeki halk eğitimden sormanızda fayda var. açabileceğiniz kurs içeriğinin şartlarını inceleye bilirsiniz

Halk eğitim bünyesinde kendi okulumuzda kurs açarsak hafta içi bir günde okul ders saatinden sonra en fazla kaç saat ders verebiliriz. Bunun sınırlaması var mı.

HANGİ BRANŞLARDA EGZERSİZ YAPILIR VE EN AZ KAÇ ÖĞRENCİYLE YAPILIR?
• İzcilik 12
• Beden Eğitimi Ve Spor Çalışmaları
a) Futbol 18
b) Hentbol 14
c) Basketbol 12
ç) Voleybol 12
d) Atletizm 12
e) Güreş 10
f) Badminton 8
g) Kros 8
ğ) Judo 7
h) Karate 7
ı) Tekvando 7
i) Masa Tenisi 6
j) Jimnastik 6
k) Yüzme 6
l) Satranç 6
m) Boks 6
n) Eskrim 6
o) Kayak 6
ö) Oryantiring 6
• Halk Oyunları 12
• Güzel Sanatlar 8
a) Plastik Sanatlar
1) Resim
2) Heykel
3) Mimari
b) Fonetik Sanatlar
1) Müzik
2) Edebiyat
c) Dramatik Sanatlar
1) Tiyatro
2) Opera
3) Bale
4) Drama
5) Sinema
ç) Havacılık (**) 8
1) Model Uçak
2) Model Roket
3) R/C Model Uçak
Bilim Olimpiyatları Ve Proje Çalışmaları (*) (***)
Hocam, bu listeye nerden ulaştınız? Resmi kaynak nedir yani, link atmanız mümkün mü acaba?

zeka oyunları egzersiz olarak açılamıyor. ama halk eğitim den aşağıdaki kursu açabilirsiniz. aldığınız sertifika yüz yüze zeka oyunları 1 ve 2 mi, uzaktan zeka oyunları 1 ve 2 mi. burada da halk eğitimler arasında farklı uygulamalar olabiliyor. bazı halk eğitimler uzaktan alınan zeka oyunları 1 ve 2 yi kabul etmiyor deniyor. bulunduğunuz yerdeki halk eğitimden sormanızda fayda var. açabileceğiniz kurs içeriğinin şartlarını inceleye bilirsiniz
uzaktan aldım hocam kursu zeka oyunları 1 ve 2yi

Geri