z Kitap PDF Dönüştürme [Resimli Anlatım]

Kodla Büyü
karakartall' Alıntı:
Hocam firefox ile açtım. Sayfa göründü. Yazdır dedikten sonra açılan pencerede pdf yazıcıyı seçip hepsi dedikten sonra tamam diyorum. Sonrası yok. PDF dosyayı yazıp yazmadığını göremiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.
book.data dosyası var.Bende de yazdır(tümü) dediğim halde tek sayfa yazdırdı,zaten tek sayfa görünüyor.firefox otomatik peş peşe durmadan yeni sekme açıyor,sanki hepsini ayrı ayı basacak gibi,fakat boş sayfa çıkıyor. Sothink SWF Decomplier de kurdum.(file-b.txt dosyası yok,bu dosya temp klasöründe mi olmalı )

Hocam tümünü yazdır deyin. O dosyada temp klasöründe oluyor. Temp klasöründe verileri tarihe göre yeniden eskiye doğru sıralatın. ya bookdata olur ya file-b olur.

firefox ile de yandex ile de book.data açıyorum, tümü dediğim halde tek sayfa yazdırıyor.

Sothink SWF Decomplier ile data dosyasını açıyorum,program ana bölümde pdf sayfaları gözüküyor,
sağ bölümde shape klasörü işaretliyorum,sağ tık resources ,swf işaretle,ok
masaüstü,book data klasörü içinde shape klasörü oluştu,çok sayıda dosya (swf) oluştu.
firefox boş sayfa gösteriyor.Yandex bazı sayfaları gösteriyor,kimisinde şekil var,yazılar yok.
.....................................
ie ile açtık,BullZip pdf writer ilevyazdırdı,ok

temp klasöründeki bookdata dosyasını ie ile aç (firefox,yandex ile olmadı) yazdır,yazıcı ilk sayfadaki " BullZip pdf writer" ile seç,tümü ok.

klmno' Alıntı:
Yahu bu kitaplari nasil indiriyoruz buri soyler mi
daha önceki mesajlarda birkaç adres paylaşılmıştı bir tane daha eklemek gerekirse isleronline.com sitesinden indirebilirsiniz indirmeden önce mail adresiniz ve cep telefonu numaranız ile üye olmanız gerekiyor uye girisi yaptiktan sonra indirebilceginiz kitap listesi aciliyor. cep telefonunuza kitapları açacağınız şifre gönderiliyor

arkadaşlar temp dosyasının içinde bookdata klasöründe eski indridiğim kitabın görüntüsü oluyor yeni indirmek istediğim kitap olmuyor bu sorunu nasıl çzöebilirim

eski kitabı ve temp klasörünü kapatın,yeni kitabı açın. Başlat->Çalıştır'a %temp% yazın ,temp te yeni kitap oluyor hocam.

yasamisd' Alıntı:
klmno' Alıntı:
Yahu bu kitaplari nasil indiriyoruz buri soyler mi
daha önceki mesajlarda birkaç adres paylaşılmıştı bir tane daha eklemek gerekirse isleronline.com sitesinden indirebilirsiniz indirmeden önce mail adresiniz ve cep telefonu numaranız ile üye olmanız gerekiyor uye girisi yaptiktan sonra indirebilceginiz kitap listesi aciliyor. cep telefonunuza kitapları açacağınız şifre gönderiliyor

Tesekkurler

Bazı swf dosyalarında PDF çevirirken bazı sayfaların bazı bölümleri çıkmıyor? Bunu önlemenin yolu var mıdır?

kerlensu' Alıntı:
Resimlerdeki gibi yaptım ama her sayfa için bir swf elde ettim bir yardımcı olurmusunuz aynı sürümü kullanıyoruz.
Bookdata.swf dosyasi ixin sothink kullanmaniza gerek yok. Firefoxta acip bullzip te yazdirin. İlk mesajda anlatilanlardan sadece ustteki maddeleri uygulayin. Sothink b-file.txt dosyasi icin kullaniliyor.

yasamisd' Alıntı:
kerlensu' Alıntı:
Resimlerdeki gibi yaptım ama her sayfa için bir swf elde ettim bir yardımcı olurmusunuz aynı sürümü kullanıyoruz.
Bookdata.swf dosyasi ixin sothink kullanmaniza gerek yok. Firefoxta acip bullzip te yazdirin. İlk mesajda anlatilanlardan sadece ustteki maddeleri uygulayin. Sothink b-file.txt dosyasi icin kullaniliyor.
tek sayfa yazdırıyor olmadı
http://s5.dosya.tc/server3/pyc1dv/5-sin ... v.rar.html
örnek matematik kitabım bu çeviremedim bir türlü

albatros44' Alıntı:
abtani' Alıntı:
mokumus67' Alıntı:
mokumus67' Alıntı:
Bazı swf dosyalarında PDF çevirirken bazı sayfaların bazı bölümleri çıkmıyor? Bunu önlemenin yolu var mıdır?
Var mıdır çözümü?
dosyayı ie tarayıcısı ile açmayı deneyip,yazdırın.Bende sıkıntısız yazdırıyor.

ie nin hangi versiyonu hocam
internet exploler 11.0.9600.18499
işletim sistemi windows 7 home

bilisimcil' Alıntı:
yasamisd' Alıntı:
kerlensu' Alıntı:
tek sayfa yazdırıyor olmadı
http://s5.dosya.tc/server3/pyc1dv/5-sin ... v.rar.html
örnek matematik kitabım bu çeviremedim bir türlü
pm attım hocam

@albatros44;
resim göstermeme sorunu olmadı,
kerlensu;
bende de diğer tarayıcılarda tek sayfa göründü,ie full oldu.
Yazıcı olarak BullZip Pdf Printer seçip,Yazdırma aralığı olarak Tümü'nü işaretledinizmi
Bir yerlere z kitabı yüklerseniz,pdf yapmaya çalışabilirim.

en son resimdekini yaptım,bir önceki sayfada arkadaşın eklediği dosya sanırım

Geri