Yüzsüz müdüre bakın.

Kodla Büyü
okul sizin okulunuz değilse, bilgisayarlar kullanılmıyor-arızalı diyor, arızalı bir sınıfı tutmanın bencede hiçbir mantıki yanı yok. eğer yalan söylüyorsa, bunu belirtin...

Arkadasım ilk mesajında öyle bir ibare yok.Bozuk bilgisayar yazmıyordu ben ona göre yazdım.Ama sonra açıklamış durumu doğrumu bilmiyorum.

Pek çok okulda çalıştım ve bilgisayar öğretmenlerinin dik duranını görmedim ,,bu formdada öye çelişkilerle dolu yazılanlar

formatörlük istemiyiz diye pek çok yazı var ,formatörlük istemeyen öğetmen görmedim ,formatörlük karşlığı idarenin şununu bununu yapandır formatör

Bu karşılıklı çıkardır ..Hiç harbi yazanıda görmedim bu konuda ..

BİRAZ SAMİMİ OLUN

ben labaratuvarımın kapatılmasına karşı değilim hepde kapatılmasından yana oldum.müdüre hep derim kapatın şu labı sınıg yapun nede mi? 2000 de falan kurulmuş bir lab.kesin konuşamıyorum ben geçen yıl geldim geldiğimde zaten labdaki bilgisayarlar eskidiğii için ilçe formatörleri tarafından sökülüp götürülmüş.şimdi büyük bir marketin verdiği 3 bilgisayar var.4 saat de ders var.4 saat ders için 3 bilgisayar olan bir sınıfı 40 saat kapal tutmak çokda uygun değil

Behken' Alıntı:
Pek çok okulda çalıştım ve bilgisayar öğretmenlerinin dik duranını görmedim ,,bu formdada öye çelişkilerle dolu yazılanlar

formatörlük istemiyiz diye pek çok yazı var ,formatörlük istemeyen öğetmen görmedim ,formatörlük karşlığı idarenin şununu bununu yapandır formatör

Bu karşılıklı çıkardır ..Hiç harbi yazanıda görmedim bu konuda ..

BİRAZ SAMİMİ OLUN

çok genelleme yapıyorsun gördüğün 3-5 öğretmenden yola çıkarak.
formatörlük ucu açık görev tanımları olan yani tamamen çalıştığın yere bağlı.kimi memnun olabilirken kimi nefret edebilir.
kaldı ki bize sorulmuyor ki formatör yaparken, idarenin işini yapınca karşılıklı çıkarla olsun.
o dediğin ders seçminde olur ancak.o da bizim ayıbımız değil.bizim branşı bu hale düşürenlerin.
nasıl bir samimiyet istiyorsun duymak istediğin nedir?

bozukmuş bu okuldakiler.
beni ders tamamlamaya bir okula vermişlerdi. bt sınıfında 10 kadar bilgisayardan 3 ü çalışıyordu ve yenilenmiyordu. 90 larda kurulmuş win 98 di ve ders işlemek imkansızdı orda. her sene yeni bilgisayar isteniyordu meb ten fakat hiç bir zamanda gelmiyordu, gelmedi de. ben de kapatılsın ve beni de buraya ders tamamlamaya göndermesinler dedim :?

ama en doğrusu yenilenmesi..

kapatmaya niyetin oldu mu 2 günlük bilgisayarda bozuk olur 20 yıllık bilgisayarda ......
düzen düzmesini bilenin devri.

Geri