Yozgat Norm Fazlası Atamaları Başladı

Kodla Büyü
bu norm atamalarında büyük haksızlıklar olacak. bu vebalin altında kalırlar. plansızlığın bedelini insanlara bu şekilde ödetmeye kimsenin hakkı yok.

arkadaşlar bizim ilçeye hala ulaşan bir yazı yok acaba ilçeler arasında da mı farklılık var yarın son günse nasıl olacak ki bu iş? bence kimse istemesin.

herhalde bize tebliğ edilmeden zaten bir işlem yapamazlar. normalde de yapmaları zor görünüyor bu fazlalığa göre yer yok zaten.

Hocam sen norm fazlası olmayabilirsin. Eğitim bölgesine bakıyorlar. Şefaatliden bir kişi norm fazlası imiş heralde...

yeniceli' Alıntı:
arkadaşlar bizim ilçeye hala ulaşan bir yazı yok acaba ilçeler arasında da mı farklılık var yarın son günse nasıl olacak ki bu iş? bence kimse istemesin.

okul bazında norm fazlalarına kişisel yazı geldiği için siz norm fazlası değilseniz gelmemiştir yazı.

cingozcemal' Alıntı:
Arkadaşlar 8 saat ders 2 saatte seçmeli var. 10 saat dersim var. Norm fazlası olmuşum. Cumaya kadar tercih yapmam isteniyor. Yapmazsan valilik resen atar diyor. Sizce ne yapmalıyım...

cemal bu işlerin dadı eyice kaçtı, en iyisi ticarete geri dönüş yapmak :)

okul müdürüm aralık ayı sonuna kadar kimsenin yeri değişmeyecek dedi. milli eğitimden öğrenmiş. sanırım anadolu lisesi atamalarından sonra duruma bakacaklar bir daha

ziyaunal' Alıntı:
okul müdürüm aralık ayı sonuna kadar kimsenin yeri değişmeyecek dedi. milli eğitimden öğrenmiş. sanırım anadolu lisesi atamalarından sonra duruma bakacaklar bir daha
müdürlük de yaptığının usulsüzlüğünün farkında çünkü..

Muhtemelen aralıkta ikinci dönem için okullardan norm güncellemesi yapın diyecekler. Bu arada Bilişimciler sisteme yüksek rakamlar yazdırıp norm açtıramazlarsa, ikinci dönem gibi norm fazlalarına mecburen mebbis üzerinden puan üstünlüğüne göre tercih yaptırıp il içi yer değiştirtebilirler bence... :!: :?

tgm38' Alıntı:
cingozcemal' Alıntı:
Arkadaşlar 8 saat ders 2 saatte seçmeli var. 10 saat dersim var. Norm fazlası olmuşum. Cumaya kadar tercih yapmam isteniyor. Yapmazsan valilik resen atar diyor. Sizce ne yapmalıyım...

cemal bu işlerin dadı eyice kaçtı, en iyisi ticarete geri dönüş yapmak :)

Tgm38 hocam ne yapsak bi dedektör alıp define mi arasak :)

en sonunda son gün cuma günü yazı geldi ilçeye birde öğlene kadar yazın dilekçeyi demişler. nasıl iş anlamadın halk eğitim boş. orasıda hiçbir işe yaramıyor artık biliyorsunuz bt rehberliği yapılmıyormuş. bakalım nasıl olacak? acaba il genelinde norm fazlası btci sayısı ve norm açığı bulunan yer ne kadar tercih edilebilecek sayı yani? bilen var mı? eğer bu norm yeterligelmezse tercih etmeyenleri resen başka ile mi atayacaklar :)

mymustafa1' Alıntı:
arkadaşlar sonuçlar açıklanmış yozgat mem de ben listede bt öğretmeni göremedim :alkis:

liselerde de görev alabilecek branşların atamasını Anadolu Liseleri atamalarının sonrasına ertelemişler gibi görünüyor. dikkat ederseniz sadece ilköğretimdeki branşlara atamalar yapılmış.

Bu listedeki arkadaşlar daha önce görevlendirilmişlerdi,bu yazıyla kadroları gitmiş oldu ,bizim başvuruları daha sonra aldılar bakalım ne olacak..

Geri