Yozgat görevledirme

Kodla Büyü
İl koordinatörü Hakan METE'nin farkı burada ortaya çıkıyor. Her türlü soruna çözüm getirebilen Yozgat'ta kaldığım sürede de tanışıp sohbet imkanı bulduğum kaliteli insanlardan birisidir. Diğer illere örnek olması dileğiyle.

E postanın içeriği nedir görevlendirmeler ile ilgili ise paylaşabilir mısınız linkde goremdim

fanfatih' Alıntı:
İl koordinatörü Hakan METE'nin farkı burada ortaya çıkıyor. Her türlü soruna çözüm getirebilen Yozgat'ta kaldığım sürede de tanışıp sohbet imkanı bulduğum kaliteli insanlardan birisidir. Diğer illere örnek olması dileğiyle.
btnotlari hocam; imkanınız varsa yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi Hakan METE Bey'i ziyaret edin veya telefonla özel görüşün, sorun çözmeye odaklı bir arkadaş yozgat'taki diğer ebitefo'lar da öyle. 5 eylül sondu başvurular için. ben de başvuru formu yok, siteden de kaldırılmış.

hocam başvuru formu yok ama üstyazıyı aradım buldum.

Ekli dosyalar

• ustyazi.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 108
fanfatih' Alıntı:
Kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Problem yaratan değil, problem çözen bir insan gerçekten.

Arkadaşlar bilindiği üzere bursa da formatör görevlendirmeleri iptal edildi. Bu üst yazı hazırlanırken bakanlıktan görüş alındı mı eğer alındı ise paylaşabilir misiniz?

helal olsun bu yazıyı yazdıran eğitici arkadaşlara ve imzalayan müdüre.olay budur.tabi olayı doğru yorumlayabilirsen

Hocalarım biz BURDUR olarak yarın mem müdürü ile görüşmeye gidiyoruz. Aynı duyarlılığı sizlerden de bekleriz.

ilçe form dosyasını nerden bulucaz arkadaslar gerek varmı yoksa ilçe mı halledıcek onu

Yozgat'ta ki arkadaşlar form, dilekçe vs bulamamaktan şikayetçiler. Başvuru süresi sona erdiği için kaldırdık ama tel ile il koordinatörüne hala ulaşan arkadaşlar var yardımcı oluyoruz. Yazımızı hafta içi yazacağız o vakte kadar dilekçeleri kabul edeceğiz. Ayrıca diğer illerde onay alma konusunda sıkıntılar olduğunu buradan okuyorum. Bizim il müdürümüz ile ilgili bir sıkıntımız bulunmamakta ancak valilik tarafı için kesin konuşamıyorum. İnşallah onayı almak için bastıracağız. Hakkımızdaki iyi dilekleriniz için çok teşekkürler ama ben burada Hakan METE olarak tek değilim. Merkezde 1 Bilişimci ve ilçelerde 2 EBİTEFO muz ile bir çalışıyoruz onların emeği de unutulmamalı.

viper66' Alıntı:
Yozgat'ta ki arkadaşlar form, dilekçe vs bulamamaktan şikayetçiler. Başvuru süresi sona erdiği için kaldırdık ama tel ile il koordinatörüne hala ulaşan arkadaşlar var yardımcı oluyoruz. Yazımızı hafta içi yazacağız o vakte kadar dilekçeleri kabul edeceğiz. Ayrıca diğer illerde onay alma konusunda sıkıntılar olduğunu buradan okuyorum. Bizim il müdürümüz ile ilgili bir sıkıntımız bulunmamakta ancak valilik tarafı için kesin konuşamıyorum. İnşallah onayı almak için bastıracağız. Hakkımızdaki iyi dilekleriniz için çok teşekkürler ama ben burada Hakan METE olarak tek değilim. Merkezde 1 Bilişimci ve ilçelerde 2 EBİTEFO muz ile bir çalışıyoruz onların emeği de unutulmamalı.

:++:

Geri