Youtube çok yavaş izlenmiyor!

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar gene bölgemize özel bir durum mu var bilmiyorum ama youtube bende çok ama çok yavaş VPN kullanınca süper ama normal girince çok yavaş sizde de böyle bir durum var mı?
Gene engellemişler diye tahmin ediyorum ama herhangi bir açıklama olmadığı için bilmiyorum da. :sleep:

Engellemiyorlar ama yavaşlatıyorlar güzel ülkemize ne oldu böyle. Tüm dünya son derece hızlı bağlanırken bize yavaşlatılmış bir sosyal ağ sunuluyor. Bir yetkili çıkıp açıklama gereği bile duymuyor. Anlıyoruz terör olaylarından dolayı bir önlem olarak engelleniyor ama terör böylemi engellenecek!

Haşari hocam bu aralar vpn yide çok sık duymaya başladım bi denemek istiyorum vpn hizmeti veren adres ve kullanıcı adlarını bulabileceğim bir link verebilirmisin.

95 lira fatura ödüyorum ,internet kullanamıyorum. Ama çok mutluyum hala. Bir bildikleri var ki yapıyolar. Tam teslimiyet tam mutluluk.

hastasıyız dede' Alıntı:
Engellemedeğil bakım varmış ttneti aramıştım dün ele dediler.

külliyen yalan, hem hiç açıklama yapmıyorlar iki çocuğun yanması ile ilgili hemde kalkıp bu olayın duyulabileceği siteleri yavaşlatıyorlar.
bakalım çin, kuzey kore ya da iran kıvamına ne zaman ulaşacağız...

Isidin iki Turk vatandasini yakma videosu koymasiyla ttnetin youtube u bakima almasinin ayni ana denk gelmesi tamamen tesaduf.

hastasıyız dede' Alıntı:
Haşari hocam bu aralar vpn yide çok sık duymaya başladım bi denemek istiyorum vpn hizmeti veren adres ve kullanıcı adlarını bulabileceğim bir link verebilirmisin.
Hocam VPNler çokta sağlıklı değil senin her türlü bilgini çalma durumları oluşuyor zorunlu olmadıkça kullanmamak lazım. Ben ücretle satın almadım ücretsiz hizmetleri kullandım. Turbo VPN, Psiphon gibi....Tarayıcı olarak operayı yükle menüden Opera turbo seç veya Torbrowser var buda VPN hizmetidir bunu da kullanabilirsin.

hasari' Alıntı:
hastasıyız dede' Alıntı:
Hocam VPNler çokta sağlıklı değil senin her türlü bilgini çalma durumları oluşuyor zorunlu olmadıkça kullanmamak lazım. Ben ücretle satın almadım ücretsiz hizmetleri kullandım. Turbo VPN, Psiphon gibi....Tarayıcı olarak operayı yükle menüden Opera turbo seç veya Torbrowser var buda VPN hizmetidir bunu da kullanabilirsin.

tor agini akillari sira engellediler hocam gecen hafta, deneyimsiz kullanicilar icin tor daha buyuk sorun bence. vpn kullanacak arkadaslarda bankacilik vs. gibi islemlerini vpn uzerinden yapmasinlar.

hastasıyız dede' Alıntı:

google chrome eklentisi buldum bir tane ben onu kullanıyorum . fena değil. ama sürekli kullanmıyorum ben de. Hasari haklı sağlıklı değil. better net unlimited free proxy diye bir eklenti

hasari' Alıntı:
Engellemiyorlar ama yavaşlatıyorlar güzel ülkemize ne oldu böyle. Tüm dünya son derece hızlı bağlanırken bize yavaşlatılmış bir sosyal ağ sunuluyor. Bir yetkili çıkıp açıklama gereği bile duymuyor. Anlıyoruz terör olaylarından dolayı bir önlem olarak engelleniyor ama terör böylemi engellenecek!

Evet güzel kardeşim bu da önlemlerden bir üstelik bu önlem bize özgü değil tüm dünya bu şekilde önlem alıyor.

amip33' Alıntı:
Isidin iki Turk vatandasini yakma videosu koymasiyla ttnetin youtube u bakima almasinin ayni ana denk gelmesi tamamen tesaduf.

tesadüf değil hocam yurtdışı hemen hemen bütün sitelerde yavaşlama vardı.

Ama bu sefer yavaşlatma konusunda haklılar.

"haklilar" cilar bi ornek verse ya o dunyadan. ulan adamlar olahanustu durumlarda internet kullanilsin diye ugrasiyor bizim insanimizin sacmalama seviyesine bakin hele...

internet/telefon kesmenin tek bir mantikli yonu olur o da telefonla/internetle bir noktada bomba patlatma ihtimali varsa o bolgede sinyal kesilebiir.

deve kusu kafayi kuma sokunca aslan gelip yemiyor saniyorsunuz herhalde, gerceklerden bu kadar korkan adamda bir yamukluk vardir.

Greenberet83' Alıntı:
amip33' Alıntı:

İroni yapmistim ben. Video koyulduktan hemen sonra kapattilar herseyi yine. Ilk facebook sonra twitttr ve bugunde youtube acildi.

Bu arada hakli birsey goremiyorum bende.

Enddlesss' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Evet güzel kardeşim bu da önlemlerden bir üstelik bu önlem bize özgü değil tüm dünya bu şekilde önlem alıyor.
O zaman yanlış yoldalar.

Bir de sanki Türk askerlerinin diri diri yakılma görüntüsü YouTube'da varmış gibi orayı engelliyorlar. YouTube bu tür içeriği zaten yayınlamıyor. Hasbel kader biri yüklerse de video hemen siliniyor.

Artık halk, "internet yavaşladıysa haber doğrudur" kıvamına geldi zaten.

amip33' Alıntı:
Greenberet83' Alıntı:
amip33' Alıntı:

İroni yapmistim ben. Video koyulduktan hemen sonra kapattilar herseyi yine. Ilk facebook sonra twitttr ve bugunde youtube acildi.

Bu arada hakli birsey goremiyorum bende.

Tamamen tesadüf kısmını okumamışım haklısın
Ben yinede videoyu izledikten sonra keşke izlemeseydim , yavaşlatmayı haklı görüyorum

Greenberet83' Alıntı:
Ben yinede videoyu izledikten sonra keşke izlemeseydim , yavaşlatmayı haklı görüyorum

hocam etmeyin eylemeyin hür iradeniz yok mu? benim içim kaldirmaz biliyorum, o yuzden izlemedim. ozellikle aramadim ama youtubeda da olduguna inanmiyorum. kaldi ki dun izlenmedi yavasliktan bugun izlenir ne farkedecek? ben soyleyeyim, unutulacak, normallesecek...

O değil de tamam siz youtube u yavaşlattınız. Benim bu olanlardan haberim yoktu, ama youtube da başka işim olduğu için girmiştim. Siz interneti yavaşlatınca ben bunun nedenini araştırdım ve altından böyle bir olay çıktı. Ben bu olayı belki hiç duyup öğrenmeyecektim, sayenizde öğrenmiş oldum.

Suicide' Alıntı:
Greenberet83' Alıntı:

hocam etmeyin eylemeyin hür iradeniz yok mu? benim içim kaldirmaz biliyorum, o yuzden izlemedim. ozellikle aramadim ama youtubeda da olduguna inanmiyorum. kaldi ki dun izlenmedi yavasliktan bugun izlenir ne farkedecek? ben soyleyeyim, unutulacak, normallesecek...

hocam ben haberlerin çıktığı ilk gün gece 1 de haberim oldu, inanmadım ilk önce ama videoyu izleyince kahroldum sonunu getiremeden kapattım. yıllardır böyle ağladığımı bilmem Allah rahmet eylesin. Birçok kişi istedi vermedim videoyu o kadar kötü

Geri