Yönetim Panelli Dijital Pano

Kodla Büyü
SAYIN HOCAM KAYDOLDUM YÖNETİM PANELİNE GİREMİYORUM HEP ŞİFRE HATASI VERİYOR.ŞİFREMİ UNUTTUM SEGMESİNDEN YENİ ŞİFRE ALIYORUM YİNE AYNI HATA .ÇÖZÜM BEKLİYORUM.

Sayın hocam öncelikle emeğinize sağlık. Ders programı orta alt kısma sınıflar kayan şekilde TRT haberdeki gibi sadece o anki dersi gosteren gelebilir mi?bu kısım zaman çizelgesinde olabilir ders saati ve zile kalan dakika yazıp altta ders programı gösterse.Gelirse panoda eksiklik kalmaz gibi. Nöbetçi öğretmen ve öğrenciler Excel olarak yuklense tek tek zaman alıyor o da iyi olur. Bir de girilen bölümlere duzenle bölümü getirilse, silmek yerine düzenleme yapsanız şahane olur. Diğer bölümlerde belirli gün ve haftalar bunları biliyor musunuz,okul aile birliği gelir gider bilnçosu gibi dönüşümlü menüler eklenebilir yani 1 dakika aralıklarla gibi.

hocam eline sağlık bir sorum olacak, bundan önce bir hocamız pano yaptı şimdiye kadar onu kullanıyordum ama onda şöyle bir sorun oldu; lcd ekrana yansıttığımda alt taraf boşluk oluyor sizinkinde ekranı dolduruyormu,büyük 100 ekranlı lcd lerde çözünürlük sorunu yaşayan varmı ? tekrarda emeğinize sağlık

Geri