Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Yönetim Paneli Şifresi PhpMyAdmin'den Bulunabilir mi ?

Konu, 'CMS sistemler (Wordpress PhpBB Drupal Xenforo vs.)' kısmında mesut_steel tarafından paylaşıldı.

1. mesut_steel

mesut_steel Seçkin Üye Seçkin Üye

Merhaba arkadaşlar. Kişisel site üzerine çalışayım derken, ne hikmetse yönetim panelinin şifresini değiştirme gereği duydum.. önceden admin ve 963369 olan kullanıcı adı şifreyi, sözde admin admin yapacaktım.. Panelde iken bu ayarı yaptım, değişiklikler kaydedildi dedi sistem, ve çıkıp yeniden girmeyi denedim.. ama bundan sonrası felaket.. o gün bugündür giremiyorum bir daha..

PhpMyAdmin'den şifre güncelleme sıfırlama değiştirme imkanım olur mu acaba ??

2. developer

developer Süper Üye Süper Üye

kullandığınız sistem nedir özel scriptmi kullanıyorsunuz yoksa wordpress mi? wordpress ise 10 saniyemizi alır sıfırlamak

3. mesut_steel

evet wordpress ile ilgili çok çözüm var ama özel script kullandığımdan bi türlü çıkamadım işin içinden.. yok mudur ki bi olur yolu.. :?:

4. developer

developer Süper Üye Süper Üye

phpmyadmindeki şifre tablosunu dışarı aktarın yanı yedegini alın sonra tabloyu boşaltın

5. mesut_steel

vaktiniz varsa size gönderebilirim bilgileri hocam.. çünkü iki gündür çok kurcaladım, nafile..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal