Yöneltmedeki Hata

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar e-okul->kurum işlemleri->Yöneltme->Sınıf Gözlem Formu bölümünde 8.sınıflar için Vatandaşlık ve Demokrasi dersinin girişi yok fakat raporlarda vatandaşlık ve demokrasi dersi girilmemiş gözüküyor. İle mail attım onlarda eğitek'e attılar 1 hafta oldu ses yok.

4-5 hafta öncede öğrenci işlerinde bilgisi girilmemiş öğrenciler ekranında Öğretmen çocukları sürekli olarak bilgisi girilmemiş ve baba veya anne mesleği öğretmen ise bu bölümü girilmemiş olarak gösteriyor. Meb dışında öğretmen derseniz hata gidiyor ve yine öğretmen çocuğu olanları sürekli olarak aktif dönemde bilgi işlenmemiş olarak gri yapıyor.

Yok hocam vatandaşlık dersinin gözlem formu sorunu bizde de var.

Eğitimhane.com da şöyle yazmışlar ne kadar doğru bilmiyorum.
"Vatandaşlık ve Demokrasi Eğitimi Dersi İÇİN SINIF GÖZLEM FORMUNUN GELMEDİĞİ BİLGİMİZ DAHİLİNDEDİR. KONU İLE İLGİLİ BAZI DEĞİŞİKLİKLER SÖZ KONUSUDUR. GEREKLİ AÇIKLAMA DAHA SONRA YAPILACAKTIR". Bakanlıktan gelen cevap..

geçen hafta girdiğimde 8.sınıfları seçtiğimde vatandaşlık dersi gelmiyordu sınıf gözlem formları kısmında ama Bugün vatandaşlık dersi geliyor öğrenci de seçiliyor ama doldurulacak formlar gelmiyor. galiba uğraşıyorlar.

teacherafo' Alıntı:
Yok hocam vatandaşlık dersinin gözlem formu sorunu bizde de var.

Eğitimhane.com da şöyle yazmışlar ne kadar doğru bilmiyorum.
"Vatandaşlık ve Demokrasi Eğitimi Dersi İÇİN SINIF GÖZLEM FORMUNUN GELMEDİĞİ BİLGİMİZ DAHİLİNDEDİR. KONU İLE İLGİLİ BAZI DEĞİŞİKLİKLER SÖZ KONUSUDUR. GEREKLİ AÇIKLAMA DAHA SONRA YAPILACAKTIR". Bakanlıktan gelen cevap..

geçen hafta girdiğimde 8.sınıfları seçtiğimde vatandaşlık dersi gelmiyordu sınıf gözlem formları kısmında ama Bugün vatandaşlık dersi geliyor öğrenci de seçiliyor ama doldurulacak formlar gelmiyor. galiba uğraşıyorlar.

evet hocam şu an itibariyle ders aktif olarak seçiliyor yine formlar gelmiyor.

Geri