Yolluk Hesaplama Programı

Kodla Büyü

sonsuzartibir

Aktif Üye
Şimdiden merak edenlere

Yevmiye = Sabit
Taıt Ücreti = Yaklaşık Otobüs Fiyatı
Mesafe ve yol Değişken

Umarım İinize yarar

Ekli dosyalar

• YOLLUK-HESAPLAMA-PROGRAMI.rar
    2.5 KB · Görüntüleme: 2,155
ankaradan ığdıra ne kadar alırım ortalama ben anlmadım bu programı

Bu yolluk için bizim bir şey yapmamıza gerek var mı? Okul idaresi ile mi alakalı?

gaziantepten Kaş'a ne kadar alırım arkadaşlar. pc de ofis yok çalıştıramıyorum..1052 km..

Eşimle aynı anda tayinimiz çıktı il dışı yerdeğiştirme ile bu durumda yolluk uygulaması ne şekilde oluyor?

hocam eşinize biraz daha düşük verirler. ama ikiniz de alırsınız. 2008'de turhal'a gelirken ben 13xx eşim ise 9xx lira almıştık.

şuan özür dumu yani eş durumundan tayinde yolluk ödenirken daha az veriliyor muş doğrumu acaba :)

birde gittiğimiz yerdemi yolluğu yaptırıcaz yoksa eski okulumuzda mı?

suldal2000' Alıntı:
şuan özür dumu yani eş durumundan tayinde yolluk ödenirken daha az veriliyor muş doğrumu acaba :)

birde gittiğimiz yerdemi yolluğu yaptırıcaz yoksa eski okulumuzda mı?

arkadaşım eşlerden ikisininde tayını çıkarsa bırıne az yapılır dıgerı normalını alır şu tayini bu tayini yok yolluk daima yolluktur fark eden bir şey olmaz

AYRICA : ben geçenlede bi göz ucuyla baktım kars - çorum arası 600 km ama bu programa göre 1900 mü 2000 üstümü ne almak gerekiyor bızım ıl mem 1400 kusur hesaplamış arkadaşa
bi hata var ama hangisinde

Viranşehir'den Osmaniye'ye 1139 tl aldım ben de. Bu programa göre 300 tl eksik. Nasıl oluyor?

Arkadaşlar Ben il dışı ile eşim eş durumundan yanıma gelcek.Hesaplama yaparken Kendim için normal hesaplayıp Eş için yol * yevmiyenin %5 i yerine %2,5 mu yapılacak.Diğerleri aynı kalıyor bildiğim kadarı ile bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.Birde bazıları yol uzunluğu ilçeye değil ile göre alınır diyorlar.1900 km yol var.

haklısınız hocam da resmi evraklar lazım bana. matbu evrakları lazım.

özür grubundan eşi özel okulda çalışan bi öğretmenimiz geldi. Geldiği yer yolluk ödemeden yollamış. İlişiğini kestik deyip yolluk yapmıyorlar. Geldiği yer burası da özür grubudan gelenlere yolluk ödenmez diyip ödemiyorlar. Evraklarını bulsam hocanın işini halledicem. Ama hiç bi okul bilmiyo. İlçe de yapmıyo. Adam öyle arada kaldı yolluksuz.

Artık eş durumundan gelenlere yolluk ödenmiyor mu acaba. Adam meb kadrosunda eşi özelde öğretmen. Eşinin iline özürden geldi. Yolluk alması lazım. Bekarmış gibi ödenmesi lazım bence en azından.

harcırah kanunu tebliği 38e göre eşi memur olmayan öğretmen eş durumu tayiniyle atanınca harcırah ödenmez diyormuş. Okuduk öyle bişi anlamadık.

Sayın hocam hesaplama uygulamasını güncelledim. Küçük değişiklikler yaptım.

Ekli dosyalar

• YOLLUK-HESAPLAMA-PROGRAMI-2020.rar
    7.8 KB · Görüntüleme: 18
Geri