Yolda direksiyon sertleşti...Kasko kapsar mı?

Kodla Büyü

ahmetismet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar direksiyon pompası yağ kaçırıyordu, ama haftada bir yağ ekliyordum sıkıntı olmuyordu.Dün uzun yoldan geldim şehir içine girdim birden direksiyon sertleşti allahtan kaza bela olmadan eve geldim karadüzenle. Daha önceden sormuştum servise 900tl ye indiler ama merak ettiğim kasko bu parçayı karşılamazmı?

ahmetismet' Alıntı:
Arkadaşlar direksiyon pompası yağ kaçırıyordu, ama haftada bir yağ ekliyordum sıkıntı olmuyordu.Dün uzun yoldan geldim şehir içine girdim birden direksiyon sertleşti allahtan kaza bela olmadan eve geldim karadüzenle. Daha önceden sormuştum servise 900tl ye indiler ama merak ettiğim kasko bu parçayı karşılamazmı?
Kasko karşılamaz.
Servis pahalı olur özel servise yaptırın çok daha uygun fiyat vereceklerdir.

hocam sanırım yaptırdığın kaskoya göre karşıladığı masraflar değişiyor. poliçenin kapsamına göre sözleşme şartlarına bakarsan orada açıklama bulabilirsin. ya da kaskoyu kesen sigortacıya da sorabilirsin. geçmiş olsun.

geçmiş olsun öncelikle. Araç kaskoları genellikle kaza durumları için tazminat verirler. Sizin arızanız mekanik bir sorun. bu yüzden kasko karşılamaz. (Aynı durum iki ay önce benimde başıma geldi. Aracımda aks sorunu hasılı oldu. Çekici ile servise götürdük. Servisteyken kasko firmasına sorduk. Mekanik arızaları karşılamıyoruz dediler.) - AXA OYAK.
En mantıklı çözüm İstanbul - Ankara'da çıkma parça satanlar var. Aracınızın marka - model - yılına uygun çıkma parça bulup getirtmek. Özel serviste yada tanıdık ustaya çok daha uygun fiyata halledersiniz.

Geri