yok mu arabasını satan? (18.000-22.000 TL)

Kodla Büyü

seventyseven

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bu aralar arabasını satacak olan arkadaşlar varsa bütçemi yazdım,iletişime geçelim...

valla ben bu ara niyetlendim hanım kullanamıyor benim arabayı( otomatik vites için). Ama senin bütçe az arttırırsan hatasız ilk elden boya dahi olmayan 2004 model bir opel vectram var.

hocam aradığın aracın bir sınırlarını çizseydin keşke, çok açık uçlu olmuş.

hocam bi haber bekliyorum, aracım 2009 1.5 getz, 55000 km dizel, habere göre satabilirim, size haber veririm...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 293/detay/
bu ilanı görebiliyorsan belki anlaşabiliriz.. arabanın iyisinden anlayan bilir sağlamlığını.. 1 yıl oldu ben alalı aldığımda 7000 km deydi. Servis bakımlıdır hiçbir arıza çıkarmamıştır bu güne kadar.. ben almadan önce de garajda bakımlı bir şekilde bekletiliyordu. resmleri yüklemedim daha. ilgilenirsen ara..
Allah gönlüne göre versin

celikumit' Alıntı:
hocam aradığın aracın bir sınırlarını çizseydin keşke, çok açık uçlu olmuş.
en fazla 2002 ve üstü olsun yeterli...
aralık koymak istemedim,kafamda net bir şey yok o yüzden... kendi kriterlerim var aklıma yatan her araç olabilir...

egitimci34' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-beyaz-inci-70806293/detay/
bu ilanı görebiliyorsan belki anlaşabiliriz.. arabanın iyisinden anlayan bilir sağlamlığını.. 1 yıl oldu ben alalı aldığımda 7000 km deydi. Servis bakımlıdır hiçbir arıza çıkarmamıştır bu güne kadar.. ben almadan önce de garajda bakımlı bir şekilde bekletiliyordu. resmleri yüklemedim daha. ilgilenirsen ara..
Allah gönlüne göre versin

Hocam İlanı inceledim Fotograflar eklendikten sonra ararım sizi...

babamın megane2 si var 20 bine satıcak düğünlerden dolayı baya borçlandı o yüzden....düşünürsen detaylı konuşuruzz

2008 Getz 1.4 DOHC HY KLM + Atiker LPG ... araç orijinaldir, düşünen olursa görüşebiliriz.

VW Polo 1.4 TDI Trendline Dizel
2008 Model 64bin km de
Çok şükür kazası, değişeni yok.

fiyatı 27000-TL

Geri