Yok daha neler sınıfımı kapatacakmış!!!

Kodla Büyü

honuryilmaz

Aktif Üye
Şu an öyle öfkeliyim ki ben öğretmenler odasına giriyorum ortak sınav yapacam hocalara sınav kağıtlarını verecem hoca arıyorum, bizim müdür de bi yandan diyor ki seneye şube sayımız artacak herhalde bilişim sınıfını da kapatacaz sınıf yapmak için diyor. :verymad: :verymad: Benim o an sınav falan yapasım gelmedi derse giresim gelmedi. nedir bu ya açılmış tıkır tıkır çalışan bilgisayarları olan sınıfı kapatmak. Ne yapacam bununla ilgili bir tam olarak bi bilgim olmadığı için adama bişeyde söyleyemedim bakanlıkla ilgili resmi yazılarda sınıf konusunda bi bilgisi olan varsa bana mesaj atabilirse ya da buraya yazarsa bilgilendirme açısından çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

bt sınıfını bakanlık mı kurdu yoksa okul kendi imkanlarıyla mı kurdu. bildiğim kadarıyla bakanlığın kurduğu bt sınıflarını müdür kapatamıyor. resmi yazıyı hatırlamıyorum

her_dem' Alıntı:
bt sınıfını bakanlık mı kurdu yoksa okul kendi imkanlarıyla mı kurdu. bildiğim kadarıyla bakanlığın kurduğu bt sınıflarını müdür kapatamıyor. resmi yazıyı hatırlamıyorum

Hocam daha önce ben geldiğimde bt sınıfı vardı ama sadece sınıftan ibaret daha sonra ben herkesin yaptığı gibi kendi imkanlarımla yaklaşık 20 pc ye kadar oluşturdum sınıfı ama böyle demesi hem de öğretmeni olan bi sınıfı kapatacam demesi ağrıma gitti ama her yolu deneyecem ki bu kodlama derside bizim için tamamen avantaj gerekirse bakanlığa yazarım.Kodlama dersi müfredata konuyor peki neden sınıf kapatmaya izin veriyorsunuz diye bir bilişimciyle uğraşması kolay değildir. :wink:

hocam 2 3 yıl içinde tüm ülke normal eğitime geçecek..derslik sıkıntısından dolayı sadece bt lab değil, uygunsa müdür odası bile sınıf yapılabilir... ha yapılmaz o ayrı ama fen lab kütüphane vs gibi dersliğe uygun olan yerlerin gözünün yaşına bakmazlar.bt sınıfı da buna dahil... artık fatihte geldi gerek yok bahanesiyle kapatırlar...zaten lablar ömrünü tamamladı..çoğu bt sınıfı özverili bt öğretmenleri sayesinde halen işler.yoksa bakım olmasa bu pc ler 10 yıl dayanır mı. istediğin yere yaz ama maalesef sonuç değişmez eğer müdürünü ikna edemezsen

Yavaş kapatsın. İş bilmez insanlarla uğraşmak her geçen gün zorlaşıyor ve sayıları da sürekli artıyor. Hakkımıza hayırlısı.

elrond' Alıntı:
hocam 2 3 yıl içinde tüm ülke normal eğitime geçecek..derslik sıkıntısından dolayı sadece bt lab değil, uygunsa müdür odası bile sınıf yapılabilir... ha yapılmaz o ayrı ama fen lab kütüphane vs gibi dersliğe uygun olan yerlerin gözünün yaşına bakmazlar.bt sınıfı da buna dahil... artık fatihte geldi gerek yok bahanesiyle kapatırlar...zaten lablar ömrünü tamamladı..çoğu bt sınıfı özverili bt öğretmenleri sayesinde halen işler.yoksa bakım olmasa bu pc ler 10 yıl dayanır mı. istediğin yere yaz ama maalesef sonuç değişmez eğer müdürünü ikna edemezsen

hocam normal eğitim dediğin nasıl oluyor normal eğitimde bilişimin yeri yok sadece düz anlatım yapılan sınıflar mı var herkes de tablet mi olacak tablette word excel power point mi yapacak bu çocuklar Scratch da kod yazabiecekler mi 4" lik tablette ben belgelerimi topluyorum hali hazırda ki lab larla ilgili bakanlık bi çok yerde yazı yayınlamış hepsini toplayıp gidip bi konuşacam bakalım

Geri