Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

YİNE TEK YÜREK TEK BİLEK OLALIM DERİM.

Konu, 'Her Telden' kısmında alonewolfselman tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. alonewolfselman

alonewolfselman Seçkin Üye Seçkin Üye

BENİM TAVSİYEM BİR METİN OLUŞTURUP BUNU BÜTÜN HABER SİTELERİNE VE BAKANLIĞA BİNLERCE KEZ GÖNDERELİM. NORM İŞİNİ VE DİĞER SORUNLARIMIZI YÜKSEK SESLE DİLE GETİRMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA ELBETTE DUYULACAKTIR. YİNE TEK YÜREK TEK BİLEK OLALIM DERİM.

DÜN AKŞAM İSTANBUL-BURSA ARASINDA BECAYİŞ YAPMAK İSTEYEN VE BUNU YARGIYA TAŞIYAN İKİ SINIF ÖĞRETMENİNİN MÜCADELESİNİ VE KAZANMIŞ OLDUKLARI DAVAYI HABER YAPMALARI İÇİN BİR ÇOK HABER SİTESİNE GÖNDERDİM VE ALLAH RAZI OLSUN GÖNDERDİĞİM BİRÇOK SİTE KONUYU MANŞET HABER YAPTILAR. BU SADECE BENİM GAYRETİMLE OLDU. DEMEK Kİ BİNLERCE KİŞİ MESAJ YAĞMURUNA TUTSA DAHA FARKLI ŞEYLER OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

ÖRNEK DAVA DİLEKÇESİ: http://www.bilgisayarbilisim.net/et...davasi-acalim-kazanilmis-dava-var-t97560.html

2. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

cAPS lOCK tuşunu yanlış anlamışsın galiba hocam sen!

3. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

Bunun için birlik olmaya ya da birlikte olmaya ne gerek var onu anlamadım. Zaten bahsettiğiniz açılmış ve kazanılmış bir dava var, bunu emsal gösterip gitmek istediğiniz yerde sizinle becayiş yapacak birini bularak sizde talep edebilirsiniz bu hakkı. Kaldı ki o davanın temyiz süreci devam ediyor diye biliyorum.

Hepimiz karşılıklı mı yer değiştirelim ne yapalım istiyorsunuz onu anlamadım?

4. alonewolfselman

KARDEŞİM ELEŞTİRİ YAPMAKTAN BAŞKA SİZ NE İŞE YARARSINIZ. BEN ÖRNEK OLARAK O DİLEKÇE ÖRNEĞİNİ VERDİM. NE CİNS ADAMLARSINIZ SİZ ANLAMADIM. AMACIM NORM KADRO ALABİLMEK, SAÇMA SAPAN BT FORMATÖRLÜĞÜ İLE UĞRAŞMAK DEĞİL. DAĞIN BAŞINDA 5 YILDIR SEN ÖĞRETMENLİK YAPMADIN ANLAŞILAN. GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEYİZ. BAKANLIK YETKİLİLERİ GİBİ YORUM YAPIP ADAMIN ASABINI BOZMAYIN. KIRDIRMAYIN KALBİNİZİ ADAM OLUN. SİZE BU LAFIM.

5. alonewolfselman

GÜNDEM OLUŞTURALIM DİYORUM ADAMIN BİRİ ÇIKMIŞ CAPS LOCK MUHABBETİ YAPIYOR.SENDEN Mİ ÖĞRENECEM BİLGİSAYARCILIĞI KARDEŞİM. İSTEDİĞİM TUŞA BASARIM,SANA NE!!!!!

6. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

Senin eleştirmekten başka yaptığın bişey varsa söylede bizde bilelim. O dağın başı dediğin yerleri biz göremedik bile, derenin dibinde çalıştım 5 yıl ben ve sen daha formatörlük ne demek bilmezken ben o şu anda eleştirdiğin formatörlüğe karşı mücadele ediyordum. 2 tane mail yazdın, hadi birlik olalım dedin diye başımıza robin hood kesilme bide.

7. omd

omd Hiperaktif Üye Hiperaktif

Saygısız :wink:

8. alonewolfselman

Paçalarından akıyor senin dostum saygı. Destek vereceğiniz yerde köstek oluyorsunuz. bırakın şu kişisel egoları bir kenara koyun, birbirimizi yemekten başka yapacağımız önemli işler var.

9. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

hocam girmeyecektim kusura kalma dayanamadım birbirimizi yemiyelim demişsin ikici mesajında ne cins adamlarsın diyip çıkışsın

10. sfym

sfym Seçkin Üye Seçkin Üye

alonewolfselman hocam bugün yazdıklarını okuduğunda hatanı anlamışsındır herhalde. Üslup hiç de hoş değil. Bence adminlerden rica edip bu başlığı sildirsen daha hayırlı olacaktır.

11. barthez

barthez Süper Üye Süper Üye

Tek yürek olacakmışız. Bu zümre tam bir fiyasko. PDR Derneği üye sayısı: 3000-5000, BTE üye sayısı: 100-150 sanırım durumun vahametini ortaya koyan bir tablo.

12. alonewolfselman

Haklısın galiba hocam.

13. sadece susarak

sadece susarak Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam sen bu forumu tanımıyorsun galiba seni anlayacak yürekli insanlar yok bu forumda üzme tatlı canını.

14. **melike**

**melike** Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Herkesi sakin olmaya davet ediyorum 8)

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal