yine kitapsız kaldık

Kodla Büyü
yine aynı sitenin başka bi haberinde ;
Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni müfredat taslağına göre, İmam Hatip Ortaokulu Temel Dini Bilgiler dersinde öğrencilere sanal alemle ilgili bilgiler de verilecek!
diye bir haber var..

Zaten yeni müfredata göre basılacak kitapların (1-5-9. sınıflar) daha basılmamış ve kitap yazdırma işinin yapılmamış olduğunu düşünürsek, bu yazı 1-5-9. sınıflar haricindekiler için doğru olsa bile 1-5-9. sınıflar için doğru olması mümkün değil. En azından şimdilik...

taha6565' Alıntı:
yine aynı sitenin başka bi haberinde ;
Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni müfredat taslağına göre, İmam Hatip Ortaokulu Temel Dini Bilgiler dersinde öğrencilere sanal alemle ilgili bilgiler de verilecek!
diye bir haber var..
Ya abi birakin artik şu sanal alem vs yazılarin içinde kelime armiyi . Rezillikten başka birley değil ne hale düştük insan aklini yititir . Ben boyle bi branş görmedim bu kadar görmezden gelinen. Artik koskaca samanlikta iğne arayan poziyondayız ki aybı zamanda alakasiz yerlerde aramaya başladik. Adam akıllı şu dersle ilgili gerekli yer neresi ise orayla gidip görüşmek. Yoksa forumda ya da nette kelime aramakla sorun bildirmekle yada yorum yazmakla birşey çözülmüyor. Yoksa kitapsiZ kalmamiz yeni değil yakında dersiz kalicaz ve herkes testisini doldursun yoksa herkes yanacak ve birbirimize bırakmaktan aman banane demekten inş birgün kurtuluruz..

Saygılarimla

Geri