Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

yine aynı bakış açısı

Konu, 'Her Telden' kısmında hamuş tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

 1. hamuş

  hamuş Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  5 Kasım 2007
  Mesajlar:
  901
  Beğeni:
  0
  arkadaşlar bu sene müdür ve müdür yardımcımız değişti dedim inşallah bize bakış açıları farklıdır fakat yanıldım her zaman ki gibi. yanlarına çağırdılar derste hocam okulu sınıfları tek tek dolaş bilgisayar ve projeksiyonlarda ne gibi problem var yaz biz baktıralım dediler (bu arada tabi okulumuz sınıf bilgisayarları çok berbat kim atmışsa evinden onlar)her neyse buraya kadar normal diyebilirsiniz herşeyi ben şu cevabı verdim hocam şuan dersim var öğleden sonra zaten yokum çarşamba perşembe cuma farklı okuldayım dedim dersteykende diğer öğretmenler problem çıkarıyor dedim istemiyorlar girmemi dedim müdür bunun üzerine benim yolladığımı söyle dedi müdür yardımcısı bu esnada çocuklar oyun oynuyor zaten sen bu esnada dolaş yada öğleden sonra kal dedi bende oyun oynatmıyorum ders anlatıyorum hocam dedim bozuldu lafı değiştirdi yani özetle hep aynı şeyler moralim bozuldu
   
 2. duyu80

  duyu80 Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  6 Aralık 2007
  Mesajlar:
  337
  Beğeni:
  0
  moralimizi bozma artıkk ylz :)
   
 3. Merhoom

  Merhoom Seçkin Üye Seçkin Üye

  Kayıt:
  10 Eylül 2008
  Mesajlar:
  518
  Beğeni:
  2
  Hocam rahat olun can sıkacak birşey yok ortada. Bunlar problem bile sayılamayacak şeyler. Kimsenin zihniyeti sizi üzmesin. Uygun olduğunuz bir zaman bakarsınız. "Uygun olduğumuz bir vakit hallederiz" cümlesini idarecilerinize öğretin hocam.
   
 4. ismailt

  ismailt Süper Üye Süper Üye

  Kayıt:
  22 Eylül 2008
  Mesajlar:
  1.259
  Beğeni:
  38
  hocam formatörmüsünüz? değilseniz aynı şey başıma geldi ben de formatör değilim dedim dersime girer çıkarım dedim kimse bişey demedi hatta bazı öğretmenler hatıra binayen hocam sen anlarsın sen sadece bozuk mu değil mi ona bakıver dedi ona da hocam bakamam sonra görevimmiş sanılıyor herkes başıma geliyor dedim ellemedim.
   

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal