yıllık planda 6,7 ve 8 lere 4. ve 5. basamak seçebilir miyz

Kodla Büyü

cansuyum

Site Gezgini
arkadaşlar 6,7 ve 8 lere 4. ve 5. basamağı seçebiliyor muyuz yeni gelen kitaplarda kazanımlar aynı ama etkinlikler değişmiş 1-5. basamakta müfredattan kaldırılmış mutlaka öğrencilere 6,7 ve 8. basamağı ya da bu basamaklardan uygun gördüğümüzden birini mi verecez sizler bu konuda ne yapacaksınız

ben 6-7-8 de 6.-7.-8. basamakları işliyorum. ama öğrenciler e de o seviyede. basamak 4 ve 5 seviye olarak ta çok hafif . ufak tefek zorlama durumlarında etkinliği biraz değiştiriyorum daha basit hale getiriyom. son 2 aya da kitabı bitirip biraz phptoshop işliyoruz gayet güzel oluyor.

bende sadece 8 ler var 8. basamağı işleyeceğim ama son ünite programlama yerine photoshop veya 10 parmak işleyebilirim

ben üst basamakları seçmedim hocam, seçemem de, öğrencilerim neredeyse pc nasıl açılır nasıl kapanır seviyesinde :( bunu zümrede belirttim yeterli bence...

Bu konuda bi zorlama var mı? Yani 6-7-8. sınıflara 6.7.8. basamak kitaplarını okutmak zorunda mıyız? Ben 6-7-8lere 4.5.6. basamak kitaplarını okutmayı düşünüyorum. okula bu sene geldim öğrencilere 6.7.8. basamak kitapları dağıtılmış. Bunlar yerine 4.5.6. basamak okutabilir miyim?

zafer_can' Alıntı:
Bu konuda bi zorlama var mı? Yani 6-7-8. sınıflara 6.7.8. basamak kitaplarını okutmak zorunda mıyız? Ben 6-7-8lere 4.5.6. basamak kitaplarını okutmayı düşünüyorum. okula bu sene geldim öğrencilere 6.7.8. basamak kitapları dağıtılmış. Bunlar yerine 4.5.6. basamak okutabilir miyim?

bu konu hakkında yorumu olan yok mu?bende de aynı problem var

zümrede durumunuzu belirttikten sonra hangi basamağı seçtiğinize çok karışan olmaz. ben idareye durumu bildiriyorum. zümrede de gerekli açıklamaları yapıyorum. 6-7-8 lere sırayla 4-5-6. basamakları uyguluyorum. öğrencilerin çoğunun bilgisayarı yok. açıp kapamayı bilmiyorlar. önemli olan çocukların seviyelerine uygun program seçip onların anlayabileceği etkinlikler yapmak bence

u_kukulkan' Alıntı:
zümrede durumunuzu belirttikten sonra hangi basamağı seçtiğinize çok karışan olmaz. ben idareye durumu bildiriyorum. zümrede de gerekli açıklamaları yapıyorum. 6-7-8 lere sırayla 4-5-6. basamakları uyguluyorum. öğrencilerin çoğunun bilgisayarı yok. açıp kapamayı bilmiyorlar. önemli olan çocukların seviyelerine uygun program seçip onların anlayabileceği etkinlikler yapmak bence

hocam tamam da öğrencilere 6,7,8. basamak kitaplar dağıtılmış..

4,5,6 yı nereden bulup dağıtabiliriz

Benimde öğrencilerin seviyeleri basamaklara uygun değil. Bende kendime göre bir plan yapacağım . 5 ler zaten karmaşık bir durum :? . Hangi konuları işleyeceğime karar veremedim. 6 7 8 lerde alt basamaklardan kullanmayı düşünüyorum. Bu arada bazı arkadaşlar zümreden bahsetmiş ama bildiğim kadarıyla tek olanalar zümre yapmıyor. :shock:

Tek kişi de olsanız. zümre yapmanız gerekiyor arkadaşlar. Zümre başkanınız kurul toplantısında seçilen idareci olur.

arkadaşlar ben de 4,5,6. basamak konularını veriyordum öğrencilere 2012-2013 yılında kullanılacak eğitim araçlarında sadece 6,7,8. basamak kitapları yer alıyor tebliğler dergisinde bu durumda 4 ve 5. basamak konularını seçmek yanlış mı olur sizler ne yapacaksınız

Geri