yetenek sizsiniz star tv

Kodla Büyü
Küfür etmeden de stand up yapılabiliyormuş demekki... Küfürle komik olduklarını zannedenlere ders olsun :alkis: Gerçekten güzelmiş.

İzlerken önyargılı izledim. Acemi işidir dedim. Sonuna geldiğimde anladımki potansiyeli yüksek biri. heyecanını atınca , sahneye ve kameralara alışınca güzel işler çıkartır eminim.

hülya avşar ı bozması süperdi :) espriler de iyiydi..ben sadece ikide bir seyircinin alkışını susturmasını sevmedim..zamandan kazanmak için yaptığını söyledi ama hoşuma gitmedi açıkcası

Bizde Batman da izlemiştik Zaten bildiğim birisiydi.Dünya radyoda program yapıyordu en son fakat şuan devam ediyor mu bilmiyorum.

Çok güzelmiş. Ben de daha önce adını duymuştum. Nedense hakkettiği yere gelemedi. Bu bir fırsat olur umarım.

Kendi face sayfasında da altta ki mesajı yayınlamıştır zaten. 3 yıl önce canlı olarak izlemiştim. Arkadaşlarında dediği küfürsüz, hakaret etmeden, birilerini küçük düşürmeden komedi yapılacağını gösteren birisi... yolu açık olsun...

Bazi arkadaslarin katilmamaliydi cizgisi vardi hataydi seklinde yorum yapanlar Atalay Bey'i yeterince tanimiyorlar Atalay Bey ortama ayak uydurmaz ortam Atalay Bey'e uyar zamanla. sizler sadece cok sevdiginiz ve deger verdiginiz insanin basarisini takip edin buyuk bir zevkle zamanla bu dusunceniz degisecek Atalay Bey'e su ana kadar kiymet vermeyen medya bu sayede daha cok yer verecek ve siz daha mutlu olacaksiniz hepsi bu telasa mahal yok kontrol halaa kendisinde :)

Atalay Demirci Fun Club

10 sene önce Amasya'da canlı izlemiştim. Yetenek sizsinize fazla gelir bence. Cem YILMAZ'dan daha başarılı bence. Çok da güzel şiir okuyor.

Bence güzel ama üretim yok, 10 yıl önceki espriler aynı biraz üzerine koy be adam

Espriler aynı ama fazla tanınmadığı için genele yeni geldi.

Ankara stand upçısı olmanın faydaları.

Kendisini 3-5 sefer izleme imkanı bulmuştum. Show'undan sonra kimsenin gidip fotograf çektirmemesi hep dikkatimi çekmiştir. Ben sevmem böyle atraksiyonları ama bence ünlü olması gereken kimsenin sert ünsüz kalmasına da hep şaşırmıştım. "Acun Bey burama kadar geldi" dediği kadar acıklı bir durum bence. Ama ortam adamı olsaydı daha kolay tanınırdı düşüncesindeyim.

ankara sanat evi tiyatrocularından. ömer pekin, fırat paşayiğit ve atalay demircinin tiyatrolarını seyretmiştim ankarada öğrenciyken. burada sergilediği gösteri de kendi stand up gösterisinden alıntılar. zaten tiyatrocu birisi. belli bir izleyici kitlesi de var. ben ce bu yarışmaya katılmasına gerek yoktu.

sehzade84' Alıntı:
ankara sanat evi tiyatrocularından. ömer pekin, fırat paşayiğit ve atalay demircinin tiyatrolarını seyretmiştim ankarada öğrenciyken. burada sergilediği gösteri de kendi stand up gösterisinden alıntılar. zaten tiyatrocu birisi. belli bir izleyici kitlesi de var. ben ce bu yarışmaya katılmasına gerek yoktu.

Bence de buraya katılmasına gerek yoktu. Buralara düşmesine gerek yoktu.

ankarada tanınan bir isim çok ta sevilir... Dünya radyoda da programı vardı eskiden....
Harikaydı hülyayıbozması bence daha çok laf sokar ona kesinlikle ekranlarda olması gereken bir isim...

Görmeyen arkadaşlar için, Atalay Demirci az sonra 2.tur için sahneye çıkacak.

Geri