Yerli Etkileşimli Tahta Yazılımı Beta Sürümü - Antropi Suite

Kodla Büyü

abdullahe

Üye
Merhaba,

İstanbul merkezli bir eğitim teknolojileri firmasıyız. Tamamen yerli imkanlarla ( :tr: :)) etkileşimli tahta (diğer adıyla akıllı tahta) yazılımı geliştiriyoruz.
Henüz beta aşamasında yazılımımız ancak geliştirme sürekli devam ediyor. Yazılımımızla ilgili öğretmelerimizin de yorumlarını alarak onları da geliştirme sürecine dahil etmek istiyoruz.

Bu sebeple sizlerle kurulum dosyasımızı ve hazırladığımız kullanım kılavuzunu paylaşmak isterim. (Kılavuz biraz amatör oldu ama anlaşılır olduğunu umuyorum.:))
Sizlerden ricam sınıflarınızda bu yazılımı denemeniz, etkileşimli tahtayı aktif olarak kullanan öğretmenlerinizle paylaşmanız ve her türlü soru, fikir ve önerinizi bizlerle paylaşmanız.
Etkileşimli tahtanızın markası veya modeli önemli değil. Yazılımı interaktif projeksiyon veya tablet ile de kullanabilirsiniz.

Yazılımı ve kullanım kılavuzunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Geri bildirim için kullanabileceğiniz bağlantı da aşağıda yer almaktadır.

Antropi Suite Beta Sürümünü İndir
Antropi Suite Whiteboard Kullanım Kılavuzu
Geri bildirim formu

Kurulum:
Kurulum dosyasını çalıştırıp gerektiği yerde "ileri" butonuna basmanız yeterlidir.
Kurulumun sonunda bilgisayarınızda "PrintBrm.exe" bulunamadı hatası verebilir. Bu durumda yazılım kurulmuştur ancak dosya içeri alma (import) özelliğini kullanamazsınız.

Önemli Not:
Yazılımın gerektiği gibi ve performanslı çalışması için ekran kartınızda OpenGL desteği bulunmalıdır. OpenGL desteği yok ise yazılım açılırken bir uyarı verecektir. Tamam'a tıklayıp yazılımı çalıştırabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz için bilgi[at]antropi[nokta]com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

Geri