"Yerdeki Yıldızlar" Taare Zameen Par Filmi Tavsiye Ederim

Kodla Büyü

ahmetbto

Aktif Üye
Bir pedagog tavsiye etmişti. Çocuk ve problemlerin aşılması konusunu işleyen bir film.

Aamir khan'in yapimciligini, yonetmenligini ve oyunculugunu ustlendigi bir hint filmi. Disleksik bir ogrencinin resim ogretmeni sayesinde 'normal' dunyaya uyum saglamasi, ilgisiz bir baba. Şarkılar çok hoş. İzlemenizi tavsiye ederim.

Fragman: http://www.sinemalar.com/fragman/40235/ ... ar/0/kucuk

--------------------------
http://www.kudretunal.k12.tr

filmi geçen yıl hem izledim hemde tüm okula izlettim tüm eğitimci ve öğrencilerin izlemesi gereken bi film bence.... :++:

ewt hocam geçenlerde izlemiştim, dişlek öğrenci ronaldinyonun küçüklüğü gibi aynı, 3 saat kadar süren bir film içerisnde çoğu bölümün müzikli görüntüler eşliğinde geçtiği ama anlamlı, içerisinde komedininde dramında bolca bulunduğu çok hoş bir hint filmii

zaten Aamir Khan'ın bütün filmleri çok hoşuma gidiyor, dün bir filmini daha izledim 'three Ideots (Üç Aptal)' üç mühendis öğrencinin hikayesi ama şimdiye kadar izlediğim filmler bunun yanında hiç kalır gerçekten mükemmel bir hint filmi, bollywood diyorum başka birşey demiyorum :+1:

evet bu filmi bende yeni izledim çok beğendim hafta sonu film arayanlara duyrulur :+1:

Bende izledim gerçekten güzel film. Yine hint filmi olan black var oda öğretmenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film. black 2005 yapımı hint filmi. Bende son 2 aydır hint filmlerine sarmış durumdayım

ukonar' Alıntı:
Bende izledim gerçekten güzel film. Yine hint filmi olan black var oda öğretmenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film. black 2005 yapımı hint filmi. Bende son 2 aydır hint filmlerine sarmış durumdayım
teşekkürler hocam aldım bunu arşive izlememiştim. Söylediğiniz gibi bende bu aralr hint filmlerine sardım..

hocam paylaşım için teşekkürler buna benzer filim tavsiyeleri olalar var sa ve paylaşırlarsa sevinirim hem çocuklar hemde benim için iyi olacağına inanıyorum

torrentle hiç ugraşmamıştım ama bu film yorumlarını sevdim film için çözeceğim bu işi

bir ay önce izlemiştim bi arkadaşımın tavsityesi üzerine, harika bi film şiddetle tavsiye ederim..

kaç zamandır izleyim diyorum izlemek şimdiye nasip oldu

güzel bir film

filmin ortalarına gelince sonunda ne olacağı anlaşılıyor ki zaten klasik bir senaryo fakat hintliler farklı yorumlamış güzelde olmuş izleyen birşey kaybetmez tavsiye ederim

Geri