Yer Değişikliği

Kodla Büyü
geç kalmış adalet adalet değildir. ülkemizde ve bu dünya yaşantısında adalet yoktur. 2011 ocak ayından bu yana 2 yıla yakın geçti vakit. sözleşmeli personel kalmadı hiç. sendikaların bu tür çalışmalarını tebrik ediyorum.. adalet sistemimiz koca koca saraylarda yavaş yavaş ilerlemekte. ayrıca bu yanlışlığı yapanlara doğrudan ceza verilmediği sürece herkes bile bile yanlışlığa devam ediyor.

Sonuçta yer değiştirmiş arkadaş hocam tebrik ediyorum. Koyun sürüsünün bir üyesi olmaktan sıkılmış anlaşılan. Sözüm kendimize :oops:

Danıştay kararıda çıkarsa hocam bir iki ay sonra gelir dedi avukat, binlerce öğretmen arkadaş emsal gösterip milli eğitimi dava edebilecek ve yıllardır gasp edilen becayiş hakkımıza kavuşacağız.Ben dilekçemi bile hazırladım. Becayiş yapacak hanım efendiyide buldum şükür. sadece danıştayın yürütmeyi durdurma kararını bekliyorum. İkinci kişi inşallah ben olacağım bu şekilde yer değişikliği yapan.

Dilekçe isteyen olursa buyursun:

GÖREVİ: Öğretmen
ÜNVANI: Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
ADI VE SOYADI:
BABA ADI:
DOĞUM YERİ VE TARİHİ:
T.C. KİMLİK NO:
ÖZÜ: Becayiş Talebi
…………… ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE
(Personel Genel Müdürlüğüne Gönderilmek Üzere)
İlgi: a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu
b) 12/01/1983 tarih ve 17926 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Devlet Memurlarının
Şikâyet ve Müracaatları Hakkında Yönetmelik
…. ili ……… ilçesi ………. ORTAOKULU BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ alanında kadrolu öğretmen olarak görev yapmaktayım.
İlgi (a) da ki kanunun 73. maddesindeki “Aynı Kurumun başka başka yerlerde bulunan aynı sınıftaki memurları, karşılıklı olarak yer değiştirme suretiyle atanmalarını isteyebilirler. Bu isteğin yerine getirilmesi atamaya yetkili amirlerince uygun bulunmasına bağlıdır.” hükümleri nedeniyle;
……… ili ……….. ilçesi …………. okulu .... alanında kadrolu öğretmen olarak görev yapmakta olan ………….TC kimlik numaralı ……………………………….ile karşılıklı olarak yer değiştirme isteğimizi; ilgi (b) deki Yönetmeliğin 12.maddesinde yer alan “Müracaatlar hakkında karar verme yetkisi, kurumların çalışma usul ve esaslarını belirleyen kanun, tüzük ve yönetmelikler ile müracaat konusunu çözümlemeye yetkili kılınan mercilere aittir.
Müracaatı kabul eden ancak sorunu çözümleme yetkisi bulunmayan amirler bunları silsile yolu ile birinci fıkrada belirtilen mercilere 3 gün içinde intikal ettirilir.” Hükmü gereği çözümlemeye yetkili olan Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Makamına iletilmesi hususlarında gereğini arz ederim.

Adres:
Tarih:
Adı Soyadı:
İmza:

Helal olsun,demek ki kafalarına göre işlem yapamıyorlar ancak bu zarara sebep olanlara ödetilsin o para bize değil

Geri