Yeniden Aksiyon Dergisindeyiz

Kodla Büyü
hemen teşekkür maili atıyorum.Geçen de atmıştım ve üşenmeden dönmüşler.Demokratik hakkımız olan sesimizi legal yollarla onurlu bir şekilde duyurmaya devam.Biliyoruz ki bizim ülkemizde hak verilmez hak alınır.

Sedat Gülmez ve Ümit Bulut beyler bizim ve bt eğitiminin yaşadığı sıkıntılara fazlasıyla hakim ve bunu çok etkili şekilde kullanıyorlar. teşekkür ediyoruz.

teşekkürler AKSİYON dergisi, desteklerinin devamını bekliyoruz. :++:

geçen haftadaki yazıyı paylaştım face de. makine mühendisi arkadaşımın yaptığı yoruma bakın. herkes görmeye başladı bizi bakamayan hariç.

Fatih : peki mustafa'm bu çocuklar televizyon kumandasını kullanmayı bilmiyorlar mıymış? medya okur yazarlığı nedir?

mu_korkmaz' Alıntı:
geçen haftadaki yazıyı paylaştım face de. makine mühendisi arkadaşımın yaptığı yoruma bakın. herkes görmeye başladı bizi bakamayan hariç.

Fatih : peki mustafa'm bu çocuklar televizyon kumandasını kullanmayı bilmiyorlar mıymış? medya okur yazarlığı nedir?[/quote]

:lol:

Bizim yanımızda olan, sorunlarımızı dile getiren her kesime teşekkür maillerimizi gönderelim arkadaşlar.
:alkis: :alkis:

sedat gülmezede teşekkürlerimi ilettim. bizler için çalışmalarına devam etmeleri için teşekkür mesajı yazmayı unutmayın lütfen 8)

basın' Alıntı:
merhaba arkadaşlar;
geçen hafta aksiyon dergisinde idik...
şimdi ise BU haftaki dergide okur hattıdayız..
Madem çocuklarımız bilişim dahisi...
"çocuklar bilgisayarı biliyor" sözü bakanın bile ağzında madem bizim çocuklarımız bilişim dahisi neden bütün yazılımlarımız AMERİKA'dan bütün donanımlarımız Çin'den geliyor..OSMAN AĞAOĞLU
ÇOK GÜZEL ANLATMIŞSSINIZ
Bilişim öğretmenlerinin durumu ile birlikte öğrenciler için bilişim eğitiminin gerkliliğine değinmiş ve çok ta güzel anlatmışssınız. Bilişim teknolojilerinin derdi ile dertlenen Aksiyon'a teşekkürler.. Alper DEĞİRMENCİ-Ümit BULUT

TEŞEKKÜRLER AKSİYON DERGİSİ ..

öncelikle muhabir SEDAT GÜLMEZ / s.gulmez@aksiyon.com.tr VE okur@aksiyon.com.tr ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

logo.png
senide unutmadık teşekkürler basın :D

Geri