Yeni telefon alacaklar mart ayını bekleyin

Kodla Büyü

bidene

Süper Üye
Süper Üye
asus mart ayında 199 dolara 4 gb ram, 64 bit işlemci ve 5.5 " full hd ekranlı bir telefon ile piyasaya girmeye hazırlanıyor.
türkiye fiyatı aşağı yukarı 800-900 arası olacak.
daha önce çıkardığı zenfone 55 ve 6 ile alt seviye telefon piyasasını silmiş düpürmüştü. sanırım şimdi de gözünü üst seviye piyasaya dikti.
http://www.asus.com/Phones/ZenFone_2_ZE551ML/
dünyanın ilk çift kanallı 4 gb ram telefonu

1420492105_zenfone.jpg

Re: Yeni telefon alacaklar martı bekleyin

hocam yurtdısında 200 dolar burda 500 dolar olur

ogretmen006' Alıntı:
kesinlikle hele yeni vergilerde gelirse yerli üreticiyi desyeklemek için

bidene' Alıntı:
cincer' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
yerli üretici varmı hocam. montajcı olmasın :D
Bizi çok düşünüyorlardı ise yerli ürünün fiyatını uygun tutsalardı. Neymiş efendim yerli yatırımcıyı destekliyorum eee kimin parası ile senin (halk) paran ile. Ben destek olmak istersem gider bağışta bulunurum bunun için sana ihtiyacım var mı, hem ben o adamdan zengin miyim. Neyse ashabım bozuluyor sözün özü cebimize yeni bir güncelleme geliyor...Resmen bizi soyuyorlar. :verymad:

hasari' Alıntı:
bidene' Alıntı:
cincer' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
Bizi çok düşünüyorlardı ise yerli ürünün fiyatını uygun tutsalardı. Neymiş efendim yerli yatırımcıyı destekliyorum eee kimin parası ile senin (halk) paran ile. Ben destek olmak istersem gider bağışta bulunurum bunun için sana ihtiyacım var mı, hem ben o adamdan zengin miyim. Neyse ashabım bozuluyor sözün özü cebimize yeni bir güncelleme geliyor...Resmen bizi soyuyorlar. :verymad:
amaç yerliye teşvik değil halkı hertürlü soymak :mrgreen:

bidene' Alıntı:
asus mart ayında 199 dolara 4 gb ram, 64 bit işlemci ve 5.5 " full hd ekranlı bir telefon ile piyasaya girmeye hazırlanıyor.
türkiye fiyatı aşağı yukarı 800-900 arası olacak.
daha önce çıkardığı zenfone 55 ve 6 ile alt seviye telefon piyasasını silmiş düpürmüştü. sanırım şimdi de gözünü üst seviye piyasaya dikti.
http://www.asus.com/Phones/ZenFone_2_ZE551ML/
dünyanın ilk çift kanallı 4 gb ram telefonu

1420492105_zenfone.jpg

hocam telefon piyasada değil mi şuanda? neden mart ayı dediniz?

mart ayında piyasaya sürülecek değerli hocam..

beklemenin anlamı yok ucuz olacağını sanmam

asus yapiyorsa güzeldir ama pahali olur diye düsünüyorum samsung note serisinden sasmayin...

bidene' Alıntı:
cincer' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
montaj bu repliği geldi birden aklıma :))
http://www.youtube.com/watch?v=iySyRK7NBt0

hocam bizim öğrenciler bile biliyo şu telefonuda olan yerli marka ile ilgili bir muhabbet geçti sınıfta öğrenci "hocam üstüne marka basıp satıyorlarmış Türk malı diye"

bizler hava atmak için fiyatının iki katını verip kendimizi olduğumuzdan büyük göstermeye çalışan bir milletiz. o yüzden yeni çıkan ürünlerde krz zammını ekleyip, en uygun grubu hedef alırlar. amaç az telefondan çok kar elde etmek.
sonra telefonun havası biraz sönünce krz zammı düşürülür ve daha olgun ve akıllı olan 2. grubu hedef alırlar.
sonra başka telefonlar çıkıpta söz konusu telefona talep azalınca krz zammı en az seviyeye indirilip, normal (akıldaki) insanların alabileceği seviyeye düşürülür.
en kazıksız alabileceğiniz dönem bu dönemdir.

zenfone düşünüyorum aslında ama şarjları çok az gidiyor sanki, bataryaları da değiştirilebilir değil. fiyatının ben de ucuz olacağını sanmıyorum ama ben her türlü bekleyeceğim.

o değilde bu yerli malı diye satılan telefonlarda ithal geliyor sanki burdamı üretiliyor mn
dolayısıyla bu çakma yerli malına para verince de yine çine gidecek para nasıl cari açığı kapatacak yalan dolan
bence hükümet bu çakma yerlicilerle vergi artırmak için anlaşıp böyle bi şey uydurdular
velevki yerli, çinde yerli malı benzer teller 100 - 150 dolar bu nasıl yerli arkadas 900 tl
birde konu başlığı martı bekleyin olmuş yok güvercin diyesim geldi :D

serdemir' Alıntı:
zenfone düşünüyorum aslında ama şarjları çok az gidiyor sanki, bataryaları da değiştirilebilir değil. fiyatının ben de ucuz olacağını sanmıyorum ama ben her türlü bekleyeceğim.
..
aceleniz yoksa zenfone 2 yi bekleyin.
ama şarjı hiç te az gitmiyor.
zen 6 kullanıcısıym.
- telefonu açık şarj ettiğimde oyun / internet / mobil veri hiç kasmadan 1 günü rahat rahat çıkartıyor. 1,5 günde bitiyor
- telefonu kapalı şarj etiiğimde aynı performansla 2. gün geceye kadar beni götürüyor.
- fonanımhaber forumlarında biraz daha optimize edip kullananlardan 3 günü görenler var
..

Geri