yeni site

Kodla Büyü
merhabalar hocam.şırnakta görev yapıyorum yeni atandıım.buraya genelde en son geliyo tüm haberler..ben daha yeni aktif edicem siteyi.yani bizim okulumuzun zaten mebk12 den alınmış bi alanı bi sitesi var onu güncelliyordum ama şşimdi o doğal olarak iptal olacaak..yeni siteyi aktif etmem için tam olarak ne yapmam gerekiyoor bana yardım eder misiniz?? :(( bi kaç video izledim kullanımı kolay ama sorun aktif hale getirmektee.. aktif etmeye çalıştığımda okulun mebbis kullanıcı adı ve şifresini girdiğimde kabul etmiyo.şifreyi değiştirmeye çalışıyorum ama o da olmadıı.lütfen bana yardım ediin :(

İlçenizde bu işten sorumlu kişi ile görüşün o yeni alana aktarıp yeni kurum kodunu girip yönetici atayabilir.
Bana da ilçe şifreleri verildi bu sebeple biliyorum.
Kendiniz yapmak isterseniz yönetim paneline ve okulun email adresine buradan ulaşabilirsiniz.
Mebbis kullanıcı adı ve şifresini
Email kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekiyor bilmiyorsanız idareden alabilirsiniz.
http://www.meb.k12.tr/index.php

hocam okullurın kurum kodları değişti. okulunuzun mail adresi kurumkodu@meb.k12.tr şeklindedir. Yeni alan adı alırken de mebbis şifresini ister. bu şifrede özel karakter olmamalı ona dikkat edin. mebbis kullunıcı adı yine okulun kurum kodudur.

okulun mail adresinin şifresi de yine kurum kodlarıyla birlikte geldi. ilk giriş bu şekilde..

Geri