Yeni Nesil corolla Tüp vs..

Kodla Büyü

ozkantas19

Site Gezgini
arkadaşlar yeni nesil corolla kullanan varmı acaba araç hakkındaki yorumlarını merak ediyorum birde bu tüp olayı var tabi takılıyor yazıyor forumlarda ama 70 000 km sonra sübap ayarı gerekiyomuş yada değişmesi bunu la ilgilide 500 tl ile 2500 tl arasında fiyatlar yazmışlar.

hocam ağustosta aldım bir toyota ve resmen aşığım arabama, bende bir yıl sonra tüp düşünüyordum ama kıyamayacağım zaten öyle 10-15000 i yıllık zor bulurum gereği de kalmıyor ve en acemisinden en ustasına kadar pek çok kişi beklentilerinin üzerinde olduğunu söyledi. en önemlisi içinde kendimi güvende hissediyorum fazlasıyla, geçen megane 3 özellikleri yazılmıştı sitede ve tamamı var iyi bir pazalıkla 45000 ve altına alınabilir elegant modeli, comfort extra da biraz eksiklere rağmen 39000 civarı(pazarlıkla tabi) ikinci el piyasasıda otomatik klima olanlarında 27000 Tl den başlıyor...

hocam elegant biraz pahalı geliyor 2007-2008 comfort düşünüyorum paket olarak çok fark yok sanırım sizin hangi model acaba sıfırmı aldınız 2007-2008 comfort araştırdım 30000 tl civarında piyasada temiz az kullanılmış olanları nasıl sizce elegantla comfort arasındaki fark nedir 4000 tl fark var aşağı yukarı değermi tüpsüz binemem sanırım 20000 25000 km yapıyorum benzinde zor. ha bide otomatik düşünüyorum ama bu konuda ne dersiniz

hocam mmt vites konusunda nette pekte ii şeyler yazmamışlar bu konuda ne düşünürsnüz birde fiyat olark ne kadar vermeli 2007 comforta

hocam ben mmt lerde pek bi sorun yaşamadım sadece dik rampalarda otomatikte hızlanamıyor ama manuele alırsanız sorunsuz kullanırsınız ayrıca da mmt olması yakıt konusunda da öyle beklendiği gibi bir artışa yol acmıyor 6.5 lt. yi görüyorum uzun yolda ki otomatik için iyi bir rakam. 27 - 29 arası gidiyor diye biliyorum hocam..

Geri