Yeni laptopun ilginç sorunu

Kodla Büyü

bilgisayarbilisim33

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sorunun ne olduğunu başlığa kısaca sığdıramadım. Şöyle ki;
4 günlük Asus notebook'u dün kapattım. Bir sorun yoktu (1.durum).
Bugün sabah açtığımda sanki son oturum hiç olmamış Windows'ta yaptığım ayarlar hiç yapılmamış gibiydi. Tekrar gerekli ayarları yaptım bir kaç program falan kurdum. Sistem geri yükleme de yaptım ve kapattım. (2.durum).

Şimdi açtığımda bilgisayar 1. durumdaki gibi. Boşuna Sistem geri yüklemeyle falan uğraşıp ayarları tekrar ayarlamışım. Bugün pcyi kapatıp yarın açsam kapattığım anki görüntüsüyle çıkmayacak sanırım. Bu sorun neden kaynaklanıyor acaba arkadaşlar bilenininiz varsa yardımcı olsun. Cümle kurup Google'da aratamadım da nasıl bir sorundur anlayamadım...

hocam gecen hafta bizim okuldan biri asus notebook aldı güç düğmesine ilk basmada acılmıyodu daha sonra acılınca ekranda donmalar olmus götürdü arızalıymıs değiştirdiler bence bi götürp gösterin vakit varken :) kolay gelsin

Geçmiş olsun
biraz uğraşırsınız hocam
Bunu her zaman fırsat buldukça her yerde yazacağım. asus un teknik servisi berbat

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Cümle kurup Google'da aratamadım

Hocam helal olsun :) Öyle bi laf etmişin ki ! Geleceğin deyimi olur bence . Bu lafın altına imzamı attım hatta yetinmedim imzam yaptım.

Bi yerden duymadın değil mi bu lafı :)

kamxtract' Alıntı:
bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Cümle kurup Google'da aratamadım

Hocam helal olsun :) Öyle bi laf etmişin ki ! Geleceğin deyimi olur bence . Bu lafın altına imzamı attım hatta yetinmedim imzam yaptım.

Bi yerden duymadın değil mi bu lafı :)

:) hocam "sorunu bir kaç kelimeyle anlatamadım" demek istedim. Üşendiğimden değil. Sonradan aklıma "bilgisayar kapanınca ayarlar değişiyor" v.b. şeyler geldi ama bir sonuca ulaşamadım yani.

Geri