Yeni kurum paneline nasıl gireceğim..

Kodla Büyü

ferdierdem55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bizim okul ilkokul ve ortaokul diye 2 ye ayrıldı. Bu iki kurumun email adresi, e mail şifresi ve mebbis şifreleri elimde. Ama bu kurumların mebpaneline giremiyorum. Örneğin kurum kodu 555444 olsun. mebpanele 555444.meb.k12.tr/mebpanel diye girip, şifremi unuttum diyerek e mailime şifre gelmesini sağlamam lazım ama şifreler kesinlikle doğru olduğu halde siteleri aktif hale getiremedim ve isim de alamadım.

ahmet27' Alıntı:
mebpanel kısmına kurum kodu yazılmıyor. oluşturduğunuz okul sitesinin ismi giriliyor.
öncelikle panel kısmında yer alan "yeni web adresi" kısmına girip bir alan adı alın.

habipocak
meb-k12-tr-f122/yeni-site-mebweb-ile-ilgili-tum-soru-ve-cevaplar-t100752.html
madde 4 :mrgreen:
Hocam mebbis kullanıcı adı ve şifresini giriyorum ama yanlış şifre diyor. Ama mebbise bu şifre giriliyor. Mebbis kullanıcı adı ve e mail şifresini girdim yine olmuyor. Analamadım bir türlü sorunu..

Mebbis kodunu ve şifresini girmenize rağmen "Kullanıcı adınız veya şifreniz yanlış"(1008) uyarısı geliyorsa. şifrede özel karakterler var demektir. mebbisten mebbis şifresini "özel karaktersiz olarak" değiştirin.

ahmet27' Alıntı:
Mebbis kodunu ve şifresini girmenize rağmen "Kullanıcı adınız veya şifreniz yanlış"(1008) uyarısı geliyorsa. şifrede özel karakterler var demektir. mebbisten mebbis şifresini "özel karaktersiz olarak" değiştirin.
tamam deneyeyim bi hocam.

ferdierdem55' Alıntı:
ahmet27' Alıntı:
tamam deneyeyim bi hocam.
Sorun mebbis şifresindeymiş hocam teşekkür ederim :)

Geri