Yeni Kullanıcı Ekleme Sorunu

Kodla Büyü

guldenmy

Aktif Üye
Arkadaşlar bugün okulda yeni kullanıcı ekledim. yetki olarak da yönetici yaptım. Eve geldiğimde mail adresine gelen linki tıklayarak şifre belirledim. ama panele giremiyorum. adres ya da şifre yanlış diyor. atladığım bir şey var ama ne? yardımlarınızı bekliyorum.

guldenmy' Alıntı:
Arkadaşlar bugün okulda yeni kullanıcı ekledim. yetki olarak da yönetici yaptım. Eve geldiğimde mail adresine gelen linki tıklayarak şifre belirledim. ama panele giremiyorum. adres ya da şifre yanlış diyor. atladığım bir şey var ama ne? yardımlarınızı bekliyorum.
Sayın Hocam,

Tükçe veya özel karakter kullandınız mı?

Genelde şifre doğru olmasına rağmen şifre yanlış hatasını bundan veriyor.

türkçe karakter sorunu olabilir hocam daha olmazsa diğer yönetici ile o kullanıcıyı silip tekrar oluşturmayı dene

arkadaslar belki biraz cahilce olacak ama , bu olusturdugumuz yeni sifreyi nerde kullanacagız, yeni kullanıcı ekledim fakat eve geldigimde sifre olustur diyor olusturuyorum, girmek istedigimde yine ıp farklı uyarısı alıyorum.. bi yardım lutfen..

enigmawall' Alıntı:
arkadaslar belki biraz cahilce olacak ama , bu olusturdugumuz yeni sifreyi nerde kullanacagız, yeni kullanıcı ekledim fakat eve geldigimde sifre olustur diyor olusturuyorum, girmek istedigimde yine ıp farklı uyarısı alıyorum.. bi yardım lutfen..
hocam yeni tanımladığınız mail adresi ve şifreyle giriyorsunuz değil mi?

hocam okulda yonetim panelinde kullanıcı olusturdugumda yeni kullanıcı icin mail adresi istedi. kendi mailimi verdim.. okulun rakamlardan olusan mailinden denedimi . hangi mailden girecegiz ben kendi hotmailimi girmistim..

evden girerken hocam okulun mail adresini değil verdiğiniz kendi mail adresini yazacaksınız kullanıcı adı olarak

sayın hocam Allah razı olsun, Duaların kabul olsun ,Yakınımda olsan ailecenek yemege cıkartırdım, nasıl stress yaptıgımı anlatamam,,ÇOK ÇOK ÇOK Tesekkür ederim....

Geri