Yeni Kasa Otomatik GOLF Arıyorum...

Kodla Büyü

unteach

Site Gezgini
Arkadaşlar aslında bulabilsem meslektaşlarımdan şöyle temiz yeni kasa km si 50000 civarı olan otomatik vites bide lpg li olsa süper olacak bir golf arıyorum.renk tercihimde siyah yönünde. 25000 civarı bulabilirmiyim ne dersiniz?

valla hocam bugün öğlene kadar bende bakıyordum ama yeni kasa değil. golf 4 ler var çok güzel.. dediğiniz özelliklerde ve fiyatta yeni kasa çok zor görünüyor. 2001 modeller bile 20 000 civarı..
bugün bankaya gittim kredi için maalesef o miktarı maaştan dolayı vermediler. başka bahara kaldı benim golf hayalim. inş. size nasip olur.. Allah şimdiden hayırlı uğurlu etsin.. kazasız belasız inş.

Allah razı olsun ama eski kasalar benim çok hoşuma gitmiyor. bakalım acelem yok bulabilirsem ne ala bulamazsam başka araç bakarım artık. 25000 den bi kuruş fazlam yok. buda baya bi zorladıktan sonra çıkacak.

Yeni kasa golf derken? 2010 modellerinden mi bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse 25bin civarına zor.
Bankalar da kafalarına göre takılıyorlar. Bazıları veriyor bazıları vermiyor. İhtiyaç kredisi olarak 20bine kadar veriyordu bazı bankalar.
4-5 yaş arası arabalar için de araba kredisi kullanılabilir.

Unteach arkadaşın istediği özellikler de ben de arıyorum araba ama hala çıkmadı karşıma :( bulabilirsek ne mutlu :)

2010 MODELLER ZATEN OLMAZ HOCAM.. YENİ KASA DEDİĞİMİZ 2004 2005 VE SONRASI.. 2000 VE 2001 KASALAR ESKİ KASA OLUYOR AMA EN TUTULANLAR ONLAR.. TAVSİYE EDERİM..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... ecme/detay

BU BİR ÖRNEK ESKİ KASAYA.. VE TAVSİYEM NE OLURSA OLSUN FULL ARAÇ OLSUN HOCAM.. FULL OLSUN Bİ MODEL DÜŞÜK OLSUN.. BENİM FİKRİM BU YÖNDE.

bbozkurt hocam tavsiye ettiğiniz araç şekil olarak süper görünüyor. ama 168000 de ve buda gerçekten fazla bir kilometre. tabiki tercih meselesi ama yeni kasalara hastayım bende.

jins kardeş işimiz zor. umarım beşiktaşın şamğiyonlık turlarına kadar bu aracı buluruz. :idea: :D

o fiyata zor çünkü golfler tutuluyor baya. fiyatını da yüksek tutuyorlar.

25.000 liraya 2005 modelini bulabilirsiniz.. 80bin km civarı olanların piyasası o fiyataydı.. Ancak madem LPG düşünüyorsunuz 2005 model Focus da tavsiye edebilirim.. Ben 2005 model 47bin km deki düz vites focusu 23.500 e sattım.. Otomatik vitesi de 25 e bulunur çok rahat.. Tavsiyem eğer istanbuldaysanız ve ya büyükşehirlerden birindeyseniz önce pazara bir çıkın. Sahibinden.com dan alacaksanız da 1500tl 2000 tl pazarlık payı olduğunu bilin. Sahibinden.com da önemli olan gerçek satıcıyı bulabilmek - kimisi öylesine ilan veriyor çünkü.
Bir de tavsiyem arabanın pazarlığını telefondan yapmayın - aracı görmeye gidin , eğer hoşunuza giderse el sıkışıp - pazarlığı o şekilde yapın.

Geri