yeni honda civig

Kodla Büyü

turgutcoskun

Site Gezgini
arkadaşlar yeni civig hoşuma gidiyor .ben performans ve atiklik yol tutuşu ve teknolojik olmasını istiyorum sizce nasıl bir otomobil anlayan arkadaşlar bi zahmet bana anlatabilirlermi sizce nasıl.

2013 yılında dizel motorlu honda civic çıkacak diyorlardı, bi araştır bekle, benzinli istiyorsan hiç düşünme , geçen hondaya gittim eleman yeni civic'in 6 sene kasa değişmeyeceğini ve 2. el de satış yaparken fazla değer kaybettirmeyeceğinden falan bahsettii.

Babamda 2009 civic var tek kelime ile çok güzel... Hondaya bindikten sonra diğer araçları beğenmezsin diye laflar duyuyordum tabi sallamamıstım, kendime araba almak için çıktığımda cidden beğenmedim ve kendime de honda aldım...

Konu dernek forumuna açılmış. Yöneticilerden birisi taşısın, lütfen dikkat edelim başlığı nereye açtığımıza :wink:

eyolcu' Alıntı:
Babamda 2009 civic var tek kelime ile çok güzel... Hondaya bindikten sonra diğer araçları beğenmezsin diye laflar duyuyordum tabi sallamamıstım, kendime araba almak için çıktığımda cidden beğenmedim ve kendime de honda aldım...
Aynen öyle
Seni pişman etmez
Ilk arabam honda oldu.şu anda 2.si de 3. Mercedes bmw olmazsa :) honda olur yine

Bende de 2008 model var ama ben şimdikinin kasasını pek beğenmiyorum.. Eski kasalara daha iyiydi bence..

ben de civic arıyorum ama bir türlü bulamadım 2007-2010 aralığında. :D var ama temiz bulmak zor.

Geri