Yeni gönderilen Adobe Programları

Kodla Büyü
Bende Kurdum Ram 512 :)
problem yok ama kurulumdan sonra bilgisayarın birinde Flash çalıştırılırsa sanırım ram yetersizliğinden Bilgisayar reset atıyor. :( Diğerlerinde problem yok

arkadaşlar ben de kurdum bilgisayarıma sorun çıkarmadı ama programlar açılırken seri numarası istyor.bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Bize de geldi yeni. Ama ben kurmayacağım öğrenci makinalarına.

Kitaplar kitapçık şeklinde. Programlarla ilgili kısa açıklayıcı bilgi veriyor. Geniş anlatım yok yani.
Asıl anlatım e-book cdsinde. O da program cdsindeki ingilizce kitapların Türkçeye çevrilmiş hali.

biltek2007' Alıntı:
Kitaplar kitapçık şeklinde. Programlarla ilgili kısa açıklayıcı bilgi veriyor. Geniş anlatım yok yani.
Asıl anlatım e-book cdsinde. O da program cdsindeki ingilizce kitapların Türkçeye çevrilmiş hali.

Hocam peki o e-bookları upload edebilir misiniz? Bizim okula gelmesini beklemeden bakalım az biraz.

ozgul32' Alıntı:
arkadaşlar ben de kurdum bilgisayarıma sorun çıkarmadı ama programlar açılırken seri numarası istyor.bununla ilgili bilgisi olan var mı?

hocam seri numarasınıda göndermeleri gerekiyor bana geldi hemde kocaman bir sayfaya yazmışlar yani mutlaka gelmiştir

ThatBeatsAll' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:

Hocam peki o e-bookları upload edebilir misiniz? Bizim okula gelmesini beklemeden bakalım az biraz.

byutu küçük olanları göndereyim dedim. Tekrar deneyin dedi kaç defa. Sanırım küçük bir problem var. Yarın göndermeye çalışırım hocam.
~İyi geceler~

Kitapçıkları ekliyorum sırayla.

Ekli dosyalar

• FlashCS3 help & e-book.rar
    1 MB · Görüntüleme: 25
  • DreamweaverCS3 help & e-book.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 30
aaa

Ekli dosyalar

• IllustratorCS3 help & e-book.rar
    852.1 KB · Görüntüleme: 23
  • FireworksCS3 help & e-book.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 27
bbb

Ekli dosyalar

• Acrobat8 help & e-book.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 24
  • CS3 Web Premium Kurulum Kılavuzu.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 28
Brochure ve Photoshop kitapçıklarının boyutu 2 MB dan fazla. upload edebilen arkadaş olursa buraya eklesinler. olmazsa ben haftaya yüklerim.
~iyi akşamlar~

ben öğretmen pc sine hepsini tam olarak kuramadım 3-4 tanesi kuruldu geriye kalanlar kurulamadı bu sabah 2 saattir bunula uğraştım olmadı 2 GB ram var makinede tekrar uğraşcam ?

arkadaslar bende de aynı sorun 2-3 tanesi kuruluyor ama diğerleri kurulmuyor 3-4 tane bılgısayara denedim yine ayno srunu yasadım belki cd de bır bozukluk olabılır dıyorum baska bır cd bulup denemek lazım

programı kuran arkadaşlar...
vestel(güvenlik kartılı) bilgisayarlara yükleyen var mı...?
öğrenci bilgisayarları 512 de olsa kurulumu başlattım... ama kurulum %80 tamamlandığı sırada 18 bip... ve reboot... :? oldu... her defasında...ana bilgisayara da kurarken aynı...
bu sorunla ilgili 18 bip başlıklı forumda yazdım ama ses gelmedi...
programları tek tek kurmayı denicem... yalnız sorunu anlamak istiyorum... :cry:

ben daha öğretmen bilgisayarına kuramadım öğrenci bilgisayarlarını hiç denemicem bile
dvd mi bozuk acaba?

bu programları öğrenci pclerine niçin kurduyorlar bunların eğitimini mi verecez.

bende kurdum sorun çıkmadı.....şunu sormak istiyom bu cd ler kopyalanamıyor diye biliyom ben bunun kopyasını almak istiyorum hani ne olur ne olmaz diyerekten :D bunun için ne yapmam gerek bilginiz varmı...

clone cd den yapılır diye biliyom ama hiç kullanmadığım için o programda nasıl yapacam bu programı kullan siz değerli arkadaşlar varsa anlatırlarsa sevinirim...veya başka program bileniniz varsa da o da olabilir.....teşekkürler :) :)

hocam dvd bozuk değil... sanırım güvenlik kartı ile ilgili... güvenlik kartı ile ilgili forumda 18 bip.. başlıklı konu açmıştım... sorunumuz aynı mı...acaba...?

her bilgisayara kuramazsınız...şöyle ki ... kurulum için verilen ürün anahtarı ile 2 bilgisayara kurmanıza izin var... en azından gelen resmi yazı öle diyo :shock:

arkadaşlar meraba bizede bu set salı günü geldi sadece öğrtmn bilgisayarına kurun dediler bendeki sette 3 tane dvd var birinde application yazıyo birinde e-books, birindede adobe programları sanırım ve 7 tanede küçük kitapçık bize gelen set bu. bizde ana makina 256 mb ram ve öğrenci pc leri 512 mb ram çok ilginç dimi. ana makinaya kurmayı denedim 1gb ram yetersiz dedi forumda okudum ulubatli hcm 256 mb vestel pclere kurmuş nasıl yaptınız hcm bende denedim ama devam etmedi ki kurulum. bide arkadşlar niye öğrenci bilgisayarlarına kuruluyor ki mecbur muyuz müfredatta yok zaten bilen arkadaşlar aydınlatrısa sevinirim herkese kly gelsin

Arkadaşlar ben lab. daki bütün makinelere kurdum hatta 8.sınıflarda dreamweaver programını işliyoruz web tasarım planlarda html kodlarından bahsediyor html kodlarını çocular pek anlayamıyor fakat dreamweaver baya iyi anlıyorlar hele program bide türkçe olduğu için daha verimli oluyor dersler

hocam kurulumu çok uzun sürüyo mu sizlerde de
benim bir kurulumu başlatmam dosya ilerleme durumu en az 30 dakikada bitmiyo çok sıkıcı çok yavaş sizler nasıl kurdunuz hızlımı oldu?

ve o kadar beklediğime de değmiyo yüklenmiyo

ooooffffff çok sıkıcı bir durum

az önce farklı bir bilgisayar da yine denedim kuurmayı

hata diyo 3 bileşeni kurdu 7 bileşen yüklemesi başarısız diyooo

sarix' Alıntı:
ve o kadar beklediğime de değmiyo yüklenmiyo

ooooffffff çok sıkıcı bir durum

az önce farklı bir bilgisayar da yine denedim kuurmayı

hata diyo 3 bileşeni kurdu 7 bileşen yüklemesi başarısız diyooo

Bende de aynı şekilde hata veriyor, 512 ram di 1 gb yaptım yine işe yaramadı. Acaba dvd de mi sorun var arkadaşlar. Öyle uğraştırdı, sinir etti beni bilg ya :(

Geri