Yeni Eğitim Öğretim Döneminiz hayırlı uğurlu olsun!

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
Yine başladı yeni bir eğitim öğretim dönemi. Değişen bir şey yok. Belirsizlikler sıkıntılar yine devam. Sıkıldım artık önemsiz gereksiz! bir branşın öğretmeni olmaktan. Okul müdürlerimiz bt dersi seçmek istemiyor sırf öğretmen var diye seçmek zorunda kalıyorlar. Ders seçilse öğrenci lakayd, not yok her sınıfa birer saat. maaş karşılığı dolmuyor. Formatörlük desen ayrı dert. Amacım moralinizi bozmak ya da şikayet etmek değil ama mutsuzum işte. Branşımızla ilgili değişiklik yapılana kadar yokum ben. 21 ay ücretsiz izine ayrıldım.

Sizlerin Yeni Eğitim Öğretim Dönemi hayırlı uğurlu olsun!

Zümreden hayırlı olur inşallah.Allah yardımcımız olsun...

yesimk06' Alıntı:
Yine başladı yeni bir eğitim öğretim dönemi. Değişen bir şey yok. Belirsizlikler sıkıntılar yine devam. Sıkıldım artık önemsiz gereksiz! bir branşın öğretmeni olmaktan. Okul müdürlerimiz bt dersi seçmek istemiyor sırf öğretmen var diye seçmek zorunda kalıyorlar. Ders seçilse öğrenci lakayd, not yok her sınıfa birer saat. maaş karşılığı dolmuyor. Formatörlük desen ayrı dert. Amacım moralinizi bozmak ya da şikayet etmek değil ama mutsuzum işte. Branşımızla ilgili değişiklik yapılana kadar yokum ben. 21 ay ücretsiz izine ayrıldım.

Süper hocam. 21 Ay nasıl aldınız? Çocuk ile sanki daha kısa süre veriliyordu. Size iyi dinlenmeler.

Açıkcası okulumdan ayrılma korkusu ile berbat bir açılış yaptım. DEvamı hayırlı olur inş....

biltek2007' Alıntı:
yesimk06' Alıntı:

Süper hocam. 21 Ay nasıl aldınız? Çocuk ile sanki daha kısa süre veriliyordu. Size iyi dinlenmeler.
Ben de merak ettim. 21 aylık bir izin gözükmüyor izinle ilgili resmi evraklarda :)

fazla kafayı takmayın sağlığınıza dikkat edin keyfinize bakın işleri sağlam yapın ama acele etmeyin nasılsa yine aynı senaryoyu izleyeceğiz.Memura zam 24 kasım törenler filan filan filan.120 tane film aldım bir de ps3 aldım işte hayat bu

Doğum yaptıktan sonra 2 seneye kadar ücretsiz izin alabiliyoruz artık. Benim bebekler de ikiz olunca iyi oldu açıkçası.

Geri