Yeni bir çalışma mı?

Kodla Büyü

uberk

Site Gezgini
Bilişim Teknolojileri yada BTR ile ilgili bir çalışmamı var acaba?

Ekli dosyalar

• BT Konya.jpg
    BT Konya.jpg
    43.2 KB · Görüntüleme: 1,433
Sadece tahmin ve hissiyat arkadaslar duyum falan degil yanlis anlasilmasin:eek:rtaokullarinda bir kismina fatih projesi gelmesiyle bir cok fatih projeli okul btr siz kalacakti.bana oyle geliyor ki bir btr yi 2 okula gorevlendirme olacak bence.

amip33' Alıntı:
Sadece tahmin ve hissiyat arkadaslar duyum falan degil yanlis anlasilmasin:eek:rtaokullarinda bir kismina fatih projesi gelmesiyle bir cok fatih projeli okul btr siz kalacakti.bana oyle geliyor ki bir btr yi 2 okula gorevlendirme olacak bence.
kadro vermeyeceklerine göre... benim de korkum bu....

Her okulun belli bir saat btr görevi olabilir gibi bir şey demişti bir hocamız forumda. Sanki öyle bir şey gelecek gibi. Küçük okulları gezdirebilirler yani iki okulla kalsa iyi...

herkesin altında aracı yok. ulaşımı nasıl sağlayacaklar. yolluk ta vermezler. kaldı ki 2 ya da 3 okula verseler ne verim alabilecekler. kendi okulumuz dışında 1 okula gidince bile pek verimli olmadığı düşünülürse bu iş baştan çöker

Hocam sadece akıllı tahta kurulumu yapılan okullara görevlendirme yapacaklar gibime geliyor. Böyle olursa normal orta okullara daha tahtaları gelmedi. Galiba bizlere görev yok.

Hocam ne demek sadece akıllı tahtaları olan okullar, benim okuluma bu sene alt yapı gelecek kim ilgilenecek, 2. Dönem tahtalar gelir mesela. Onun haricinde bi dünya lab isi oluyor kim bakacak, kesinti yapacak biz mi varız bu memlekette, sürekli bizle ilgili kararla alma işiyle ugraşıyorlar. Önce kendilerine baksınlar.

Geri