yeni başlayanlar için php nuke

Kodla Büyü
arkadaşlar soracağım soruyu mazur görün sanırım joomla ile php aynı amaca hizmet eden farklı programlar peki yeni başlayacak birisi hangisini öğrense iyi olur?

ghost' Alıntı:
Diyelimki php-nuke 7.6 sürümünü internetten indirdiniz..Bu klaörün içerisinde html klasörünü göreceksiniz.Bu klasörü olduğu gibi c:\ kurduğunuz sunucu klasörü\ htdocs... içine kopyalayın.

Şimdi sıra geldi veritabanı yüklemeye..

internet explorer a

http://localhost/phpmyadmin yazın. karşınıza çıkan ilk bölümde yeni veritabanı oluştur u göreceksiniz.

buraya kadar geldim ama erişim engellendi php nuke 7.8 i indirdim şifreyi en başta girdim ama kullanıcı adı girmedim

kullanıcı adı standart mı yoksa?

ARKADASLAR BURADAKİ PAYLAŞIMLARINIZ VE FİKİRLERİNİZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM... PHPTRİAD KULLANIYORUM...FAKAT BU XAMPP 1.6.6a hakkında bilgisi olan varmı...kullanan varmı..aslında çalışan sistemi bozmamak lazım fakat merak işte...

hocalarıma benimde bir sorum olacak localhost ta php denemeleri yapıyorum easyphp kurulu sistemimde phpbb3 kurdum sorunsuz çalışıyor. Phpnuke kurmak istedim ama başaramadım bir türlü sql dosyası veritabanının içine aktaramadım ! 1064 you have an error in you sql syntax; check the manual that corresponds to your mysql server version for the right syntax to use near type=myISAM at line 27
Error geçersiz tanımlayıcı @ 182
STR 4.00.
Spl
Böyle bi yazı geliyor nukenin tüm sürümlerini denedim aynı sonuç
Eaysphp 5.4.0.RC4 sürümünü kullanıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Geri