yeni akit gazetesindeydik

Kodla Büyü

ilyas33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
allah hepisinden razı olsun aslında medya duyarsız kalmadı bu konuda.bi çok gazete tv kanalı yazar konu gündeme getirdi bakana taşıdı ama gel görki bakanlık nedense duyarsız kaldı.bi bayan arkadaşımızın serzenişini bugün tük eğitim sen aylık bülteninde tam sayfa gördüm.(akşama kadar okulda md yar. hizmetliler ve ben kalıyorz hizmetliler bile işi bitince çıkıp gidiyo ama bi bayan olark orda tek başına kalmak beni tedirgin ediyo satırlarının geçtiği bi yazı) o bayan arkadaşımız burdada yazmıştı o yazıyı.bakanlığın artık bizi duymasını ve maduriyetimizin giderilmesini istiyoruz

sağol arkadaşım bilgilendirdiğin için. Bu ses çıkmaması artık sabır taşını zorlamaya başladı. Öyle bir politika yapılıyorki bizim hakkımızda. Valla herkesin dili kilitli. Sebebi de Fatih projesinden EGİTEK'in çıkarına uygun kullanılacağımız. Eylülü bekliyorum vesselam. Basının da sesinin çıkmasını istemiyorlar bu konuda. Ama şu gazete ilanını bastıralım. Destek bulmamız gerek arkadaşlar. En sonunda da dava açmak şart oldu.

Teşekkürler paylaşım için, bakalım bir netice alabilecek miyiz?

Tek parça:
wR38Z.jpg

siyasilerin deyimi ile yandaş, yoldaş vs. tüm medya bizi gördü de bir hükümet görmedi. çok ilginç birşey tüm medya gruplarında bir şekilde haber olduk ve ben bu haberlerin hemen hemen hepsini meb basın müşavirliğine mail attım belki birini ciddiye alırlar da bir açıklama yaparlar diye ama tık yok. Bu işlere bakan personeli tanısam Nuri Bilge Ceylan' ın "Üç Maymun" filmini hediye edeceğim.

TWİTTERDA BİR GRUP OLUŞTURUP BAKANLARA YÜKLENSEK ETKİLİ OLMAZ MI?

AMA SEÇİM GEÇTİ ARTIK ÇOK FAZLA TWİTTERDADA GÖREMEYİZ...

Geri