BTLab Bilgisayarları için Hazır Sistem (Imaj) - Win10Pro - Ekim2022

Kodla Büyü
bu imajda internetten birşey indirme ile ilgili sorun yaşıyorum. Çok yavaş yada bağlantı hatası başarısız diyor. Bu sorunla karşılaşan var mı? Driver pack ile de düzelmedi (meb interneti)

371f23a6-0f43-4ecb-b909-d0cc3d851a0a.jpeg
okulumuzda exper i3 bilgisayarlar var imajı atmaya çalışıyorum böyle hata veriyor ama normal win10 imajı atınca böyle sorun olmuyor nedeni nedir acaba ?

ben de bu imajdan sonra bikaç pc de bu sorunu alıyorum . fare ya da klavyeyi çıkarıp masaüstünün gelmesini bekleyip takınca düzeliyor. Fakat her hafta aynı işlemi yapmak çok can sıkıcı... usb portlarında kısa devremi var acaba ? çözümü nedir ?

Bütün bilgisayarlarda çalışıyor mu ? Her bilgisayarın driver ı farklı , nasıl olabiliyor şoktayım hocam. Emeğinize sağlık.

@doganytu hocam BT sınıfındaki tüm bilgisayarlara kurduk imaj çok iyi ama bilgisayarlar kapanmıyor,kapatıyoruz geri hemen açılıyor,nasıl çözebiliriz bi fikriniz var mı?

fare seçiyor gibi. kimi farelerde sıkıntı yok, kimi mouse larda mavi ekran.

İmajı yaklaşık 2 aydır kullanıyoruz emekleriniz için teşekkürler Shadow defender ile C diskini korumaya almaya çalıştım ama dosyalar ve ayarlar değişiyor Deep freeze ya da buna benzer koruma yazılımı tavsiyeniz var ise almak isterim.

Hocam eski bir notebook a SSD takip imajı kurduk lakin wifi driverden dolayı çalışmıyor . Driverleri sitesinden indirip kurmama rağmen herhangi bir değişme olmadı.
HP dv6 1034et

Hocam eski bir notebook a SSD takip imajı kurduk lakin wifi driverden dolayı çalışmıyor . Driverleri sitesinden indirip kurmama rağmen herhangi bir değişme olmadı.
HP dv6 1034et

aygıt yöneticinden wi-fi nin donanım kimlik bilgisini google dan aratın. driver sitelerindeki win10 uyumlu bütün sürücüleri indirip tek tek deneyin. Herhangi biri uyumlu çıkar çalışırsa windows'un sürücüyü güncellemesini ayarlardan engelleyin.

Deneyin hocam. Eğer performans düşükse şunu yükleyin:

Hocam linkler duruyor mu ulaşamadım ama ?

bu windows imajı güzel çalışıyor. hocama paylaşımı için teşekkürler.
gördüğüm kadarıyla windows 10 1909 versiyonu kullanıldığını yazmışsınız.
bu imajın (HDD li eski bilgisayarlarda güzel çalışan) sade windows iso dosyasına nereden ulaşabiliriz acaba?

Hocam pictes bilgisayarına kurmaya çalışıyorum. Onlarda Ssd + hdd takmışlar. Herseferinde hdd ye atıyor imajı. nasıl bir yol izlemeyelim? Kasadan HDD kablolarını çıkarınca da hata veriyor atmıyor

Selamlar Doğan hocam. BTLab imajınızı daha önce masaüstü pclerde kullanmıştım. Hem düz harddiske hem de normal ssdlere sorunsuz bir şekilde atıyor. Fakat aynı imajı nvme ssd kullanan laptopa atamıyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor sebebi nedir acaba? İmajı yeniden indirip denedim gene aynı hatayı veriyor.
Laptoptaki SSD
256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
WhatsApp Image 2024-01-11 at 16.26.31.jpeg

Selamlar Doğan hocam. BTLab imajınızı daha önce masaüstü pclerde kullanmıştım. Hem düz harddiske hem de normal ssdlere sorunsuz bir şekilde atıyor. Fakat aynı imajı nvme ssd kullanan laptopa atamıyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor sebebi nedir acaba? İmajı yeniden indirip denedim gene aynı hatayı veriyor.
Laptoptaki SSD
256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Ekli dosyayı görüntüle 75282
@doganytu hocam bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Geri