Yeğitek neden Bilgisayar Öğretmenlerini hedef seçiyor?

Kodla Büyü

aslan0706

Süper Üye
Süper Üye
Yeğitekte çalışıp bu sitede olanların da bence büyük vebali var. Burada zaafları öğrenip ona göre karar çıkartıyor gibi geliyor aklıma. Eğer iyi niyetli olsa o kişiler bizim hakkımızda bu kadar olumsuz yazılar çıkartmazlar. Burada bir nevi casusluk yapıyor olmalılar. Bize yardımcı olmaktan çok amaçları işlerimiz zorlaştırmak.

Madem niyetleri bizi zor durumda bırakmak istiyorlar. Gerçek niyetlerini beyan etsinler. Herkes başının çaresine baksın. Bu kadar kişinin ekmeği ile oynamayı marifet sayanlar, ahirette bunun vebalini misli misli ödeyecekler.

Madem bilişim gereksiz bir alan. Üniversitelerdeki bölümleri neden kapatmıyorsunuz? Neden başka bir alan çalışması yapmıyorsunuz?

Sahi ne istiyorsunuz bu insanlardan. Yeğitek, pardon da siz kime hizmet ediyorsunuz? Çıkardığınız yazıların ben milli olduğunu düşünmüyorum. Düşünseniz bu kadar insanı ezmek için kendiniz paralamazsınız. Tabii yetki siz de bugün.

Emin olun. hüküm ve büyüklük Allahındır. Makam ve insanlar geçicidir.

Meb, bizim ne olmamız istediğine artık kesin karar versin. Bu böyle olmaz.Tepki göstersek de yine kötü olan biz olduk.Avrupa insan mahkemesine mi gitsek diyorum artık.

Geri