YEĞİTEK kendini mi yoksa BTR lerimi düşünüyor ?

Kodla Büyü

seyyyyyah28

Site Gezgini
Oldum olasası yeğitkin izlediği bilişm ve btr öğretmen politikasını hiç beğenmemişimdir. Bu son gelişmelerde haklı olduğumu ortaya çıkardı. Kendimce sunu düşündüm; öğretmeninin alehine olacak bir resmi yazıyı bir yönetmeliği bir yönergeyi anında çıkartan yeğitek son olaylardan sonra sadece görüşmeler devam ediyor demekle yetiniyor. Sanmıyorum ki bu görüşmeler gerçekdede varsa bile öğretmeninin düşündüğü içindir. Eminim ki kendi politikaları çöpe gidecek diye yapılıyordur bu görüşmeler. tabiki gerçekden görüşme varsa. BTR istifaları gelmeseydi umursarlarmıydı sizce. Hiç sanmam. Bizi köle gibi kullanamayacakları için belkide koltuklarından kalkıp bir şeyler yapma gereği hissetmişlerdir. Yeğitekin bilişim öğretmeninin lehine yaptığı hiç bir olumlu gelişme yokkken inanmıyorum su anki durumdada bizim için görüşme yaptıklarını. Kendileri içindir o görüşmeler.

Hepimiz birlik olmadığı ve btr istemeye devam ettiğimiz sürece bu sıkıntıları yaşamaya devam edeceğiz.

istifalar gelmeye başladıkca tutuştular. kendileri 27 saat ek ders alıyor. umursarlarmı bizim kursları. yazık.

Elbette kendi koltuklarını düşünüyorlar.
Öğretmen, proje vs. vs. umurlarında değil.

aynenbadi' Alıntı:
BTR görevlerine kurs acamaz maddesi eklenseydi sizce kim isterdi?
Ücretini alamadıktan sonra, kurs açsan ne olur!

8 saat dersim var istifanin yollarini ariyorum donem ortasinda baska ogretmenlerdsn ders aktarimi yapilirsa maas karsiligini doldurcak kadar hic dusunmeden istifa ederim

Her şey açık ve net ama ben fazla yorum yapmayacağım. Yoksa ucu birilerine dokunuyor. Sonra tehdit moduna giriyor.

Yeğitek'in kendini düşünme becerisi bile yok. İlk dönem Btr idim, ikinci dönem interneti olan okullar dolmadığı için interneti olmayan bizim okulda beni görevlendirmediler. Okulda öğrenci-öğretmen-idareci herkesin gözünde işi beceremediğim için görevlendirilmediğim gibi bir görüntü oluştu.

Bu saatten sonra ben Fatih projesi için kılımı kıpırtadır mıyım? İnterneti olmayan okullara görevlendirme yok demek Yeğitek'in yaptığı en büyük ve Fatih projesinin sonunu getirecek strateji hatasıdır.

yenilik geliştirme, failatun failun moduna girmiş hani eskileri özlüyorsanız kardeşim eskilik ve gerileştirme olarak adını değiştir... :puhaha: böte uzmanlari varmı yegitekte varsa haindir onlar kusura bakmasınlar...paçavra gibi olduk egitim sisteminde.valilik onayları gözler olduk :verymad:

Geçen hafta önümüzdeki sene için seçmelileri belirlediler.
Seçmeli derslerim vardı 6 saat bilişimden nasılsa btr oluyorum artık diye seçtirmedim gelecek sene için.
Bilseydim böyle olacağını seçtirirdim ne güzel.
Dersim azda olsa diğer dönem btr olmayacağım eğer böyle devam ederse.

akoluacik' Alıntı:
8 saat dersim var istifanin yollarini ariyorum donem ortasinda baska ogretmenlerdsn ders aktarimi yapilirsa maas karsiligini doldurcak kadar hic dusunmeden istifa ederim
Maaş karşılığını doldurman için başka derslerden aktarım yapamazlar. Sadece okutmakla yükümlü olduğun dersleri verebilir. TTK çizelgesindeydi dersleri

Tabi ki kendilerini düşünüyorlar. İş bu işinize gelirse bakış açısı var.

kusura bakmayın ama çok komik bir başlık olmuş tabiki herkes kendini düşünüyor bizi düşünen mi var

Geri