Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Yazılım öğrenmek

Konu, 'Python Programlama' kısmında dilaradinc tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. dilaradinc

dilaradinc Üye

Selam arkadaşlar bi süredir bimde çalışıyorum. Sıkıldım artık bırakmak istiyorum ama bir meslek sahibi de olmadan çıkmak çok saçma çünkü sonuç değişmeyecek yine bu tarz bir iş de çalışmak zorunda kalacağım. Yazılım işiyle ilgilenmek istiyorum. Bir kursa gitmeyi düşündüm ama tereddütlerim var bu iş kursla olur mu öğrenebilir miyim yani ve kurs bitiminde kısa sürede iş bulabilir miyim. Bu arada kadıköyde yaşıyorum kurs öneren arkadaşlar olursa çevresinde olursa çok sevinirim.Teşekkür ederim.

2. ÇetinÖğretmen

ÇetinÖğretmen Süper Üye Süper Üye

Mezuniyetiniz nedir? Yazılımla uğraşmak biraz zahmetlidir. Size tavsiyem mobil yazılıma yönlenmeniz.
    Bu konuda iki öğrencimizi çalışma yapmaları için konuşmuştum. Birisi masaüstü birisi de mobil de güzel şeyler yapmaya başladılar..
    Özellikle mobil yazılıma bir de youtuber (eğitim videolarınızı atacağınız) modelini eklersek hem normal gerçek zamanlı bir işte çalışırsınız hem de ekstradan geliriniz olur. Tabi bunlar indirilme ve izlenme sayısına göre değişen şeyler..

3. birolgenc

birolgenc Seçkin Üye Seçkin Üye

Udemydeki ücretli veya ücretsiz yazılım eğitimlerinden faydalanabilirsiniz öncelikle devam etme ve ilgi durumunuza göre bence gerçek zamanlı bir kursa gidebilirsiniz..

https://www.udemy.com/course/java-ile-programlamaya-giris-1/

4. gokhanzafer

gokhanzafer Üye

Merhaba evet udemyi bende tavsiye edebilirim. Ama eğer kendinize güvenmiyor ve destek almanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Kadıköyde smartpro akademiyi önerebilirim maddi olarak diğer kurslara göre gayet uygunlar ve iyi bir referansa sahipler yani benim dönemimde bir çok kursiyere iş konusunda yardımcı olmuşlardı.

5. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Önce basit belediye kursuna gidin.Sonra internetten ilerleyin.Kitapla calışın.Sonra biraz daha profesyonel kurslara gidin.Bu arada açıköğretim yönetim bilişim sistemleri okuyun.Bimde yönetici bile olabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal