Yazıcı tavsiyesi yapabilirmisiniz?

Kodla Büyü

BaRaNaY

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni bir yazıcı almayı düşünüyorum lazer olsun istiyorum ama hepsi burada yorumlarına göre çip sorunu yaşanıyor yai toner dolumu yapılmıyormuş... Bu anlamda sıkıntı yaşamayacağım bir yazıcı tavsiyesinde bulunursanız sevinirim... Birde çok fonksiyonlu wireless yazılcılara ne dersiniz?

HP 2060 tavsiye ederim. Çok fonksiyonlu bir yazıcı kartuşları en ucuz olan yazıcı.Sadece siyah istiyorsanız yine hp p1102 modeli var sorun çıkarmayan bir yazıcıdır.Hatta bimeks te şu anda indirimde almayı düşünürsen acele et derimmmmmm....

ahmetconkara' Alıntı:
HP 2060 tavsiye ederim. Çok fonksiyonlu bir yazıcı kartuşları en ucuz olan yazıcı.Sadece siyah istiyorsanız yine hp p1102 modeli var sorun çıkarmayan bir yazıcıdır.Hatta bimeks te şu anda indirimde almayı düşünürsen acele et derimmmmmm....

hp p1102 toneri doluyormu?

Toner doldurma olayına ben sıcak bakmıyorum . Muadil tonerler var onlar daha sağlıklı kullan at şeklinde. Hem yazıcıya daha az zarar vermiş olursun. Dolum tonerin ne kadar sıkıntılı olduğunu benden daha iyi bilirsin...Soruna gelince muhakkak doluyordur. Çünkü piyasada en çok giden yazıcılardan birtanesi çoğu devlet dairesi bunu kullanıyor, dolayısıyla çoğu da dolduruyor.....

SAMSUNG ML-2165 MONO LAZER YAZICI
HP LASERJET PRO P1102 CE651A LASER YAZICI
:?: Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım... :?:

ahmetconkara hocam, siz bu konuda baya yorum yaparak yardımcı oldunuz son olarakta neden hp dediğinizi bi açıklarmısınız?

Hocam bu aralar bende yazıcı arayışındayım. Ben sanırım brother 2130 alacağım... 160 - 180 arası çeşitli fiyatlara satılıyor. Orjinal toneri en ucuz yazıcı sanırım. 50 lira civarı orjinal toner bukunabiliyor ancak dolantoner diye bir şey buldum. Bu sayede epey ucuza geliyor toner doldurma işi. İsterseniz sizde inceleyin. Tam dolu tonerle geliyor yazıcı.

http://www.hepsiburada.com/liste/ca...tDetails.aspx?productId=bd730049&categoryId=6
FİYATI ÇOK UCUZ GELDİ BANA

Bilgisayar_1084267.jpg

.....RENKLİ DEĞİL--Canon i-Sensys MF3010 Fotokopi + Tarayıcı + Laser Yazıcı
..SİZCE NASIL?

Geri