YAZICI ÖNERİ(KOLAY DOLUM KARTUŞLU)

Kodla Büyü

mesut41

Aktif Üye
Arkadaşlar okula kolay dolum kartuşlu(renklerin ayrı ayrı kartuşlarda oluduğu) çok fonksiyonlu bir yazıcı almayı düşünüyoruz..Kolay dolum kartuşlu yazıcı seçmemizin nedeni mürekkepleri kendimiz alıp kendimiz dolduracağız..diğer kartuşlarda dolum yaparken renkler zamanla karışıyor ve kullanılmaz oluyor...Kolay dolum kartuşlu yazıcı kullanan veya iyi bir önerisi olan varsa yardımlarını bekliyorum...saygılarımla...

merekkepli püskürtmeli yazıcı tavsiye etmem. lazer yazıcı alabilirsiniz. ama renklilerini doldurmak mesele. ben siyah beyazları rahatlıkla dolduruyorum , çok ekonomik oluyor.

hocam siyahta problem çıkmıyorda renkli kartuşu doldurmada problem çıkıyor zamanla renklerde karışmalar oluyor...bu yüzden kolay dolum kartuşlu yazıcı istiyorum...özellikle renkleri çok kullanacağız...her yazıcıya kolay dolum kartuşları olur mu acaba???

Ben de okula almak için hp laserjet 1010/1020 gibi bir yazıcı önerisi istiyorum. Sanırım artık bu modeller üretilmiyormuş. O yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var.

yesimk06' Alıntı:
Ben de okula almak için hp laserjet 1010/1020 gibi bir yazıcı önerisi istiyorum. Sanırım artık bu modeller üretilmiyormuş. O yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var.

hp P1005 var hocam 1020 yerine. Ona bi bakın bence

Mürekkepli düşünüyorsanız HP 910 öneririm.
Yazıcı 70-80 tl arası (üzerinde yarı dolu kartuşlarla geliyor sanırım)
Orjinal kartuşları ise siyah 9-10 tl, renkli 10-12 tl arası (18ml sanırım)

Geri