YARIN NE YAPMAYI PLANLIYORSUNUZ?

Kodla Büyü
bu denge tazminatı zımbırtısı kafamı karıştırdı. ildeki şuan görev yapan hcamı arar sorarım. eğer beni ikna edebilirse yarin dilekçemi verp başvurucam.

BEN DE FORMATÖRLÜK HAKKINDA DAHA İYİ BİLGİ ALABİLMEKL İÇİN İL MEM (MUŞAMI GİTSEM KARAR VEREMEDİM

Valla hayat devam ediyor yarın yine dersime girip öğrencilerime birşeyler öğretmeye çalışacağım

1 sınıflar çok şükür okuyarlar artık, onlara biraz bilgisayardan dikte hazırlarım,
2.sınıflar da matematik ağırlıklı olur bugün
3 ler hikayelerini ve okuma parçalarını okur etkinlikleri yapar
ilk ders zaten 4-5 lere fen anlatıp, 2. ders onları görevlendirir etkinlikleri yapıtrırım.

Nolacak hergün aynı iş.. bugün temizlik yapmayız, sobaları da kaldırdık Allah'tan.Okuldan sonra da 2,30 da araba bulursam merkeze giderim. Adam gibi birini bulursam sorularıma cevap alır, yoksa **tümüze baka baka geri döneriz. Köy öğretmeni nolacak işte.

yarın "BUGUN ne yapacağım onu planlayayım" demeyi planlıyorum :roll:

ağaca çıkmayı planlıyorum, olmadı rakı balık iyi fikir... şaka bir yana bizde toplantı yapacaklarmış ilde (Kırklareli). aslında teknoloji-tasarım öğretmeniyim. ilçede sanırım en yüksek ben almışım. Kadro 2 gösteriyo, ancak bi arkadaş önceden de yapıyodu. Yine sanırım bi kişilik bi açık var. toplantıda söylenenlere bakarak karar vermeye çalışıcam. sizede bilgi ulaştırmaya çalışırım...

Rakının yanında balığı ızgara yapsam olur mu? Hava da esiyor ama :)

valla başlık niye değişmiyor :roll: dün ne yapmayı planlıyordunuz diye değişmesi lazım :+1:

ilden toplantıya çağırdılar. bu eğitici formatörlük için. yarın gidip formatör olup veya olmamaya karar verecem. :D

Rakının yanında şalgam iyi gider.....:) 35 ve şalgammm..Ama doğanay şalgamı olmalı:)

Geri