YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..

Kodla Büyü

sevda8381

Üye
arkadaşlar bu öğrenci çalışma kılavuzunda hangi sınıflara hangi basamak kitaplar anlatılacak bilgisi olan varmı?sanırım seviyeye göre belirlenyo buyardım basamaklar.sizler nasıl bi uygulama yaptınız acaba yardımcı olurmusunuz...

Forumda bu konu enine boyuna çok tartışıldı.
Sınıf - 1 Dönem - 2. dönem
4-1-2
5-2-3
6-3-4
7-4-5

8 lerde ise eski yönetmelik olduğu için ders konulmadı.

Herkes sınıf seviyesine göre belirliyor hocam. Genellikle 4-5 sınıf 1,2 basamak 6-7-8 sınıflara 3,4,5 basamaklar seçiliyor. Sınıfların seviyesi daha iyi ise yüksek basamaklar seçilebilir tabii

YA BEN NAPMIŞIM OZAMAN.HER BASAMAĞA Bİ SINIF VERDİM.4 VE 5 BASAMAK İÇİN 4VE 5 SINIF -6 7 8.SINIFLAR İÇİN 6 7 8.SINIF YAPTIM.4 VE 5LERE 2 VE 3Ü ANLATSAM 4 5.BASAMAKLARIDA 6 7YE ANLATSAM NASIL OLUR

OFFFF YA NAPICAM BEN....ANLAMADIM BU İŞTEN BİŞİ.KESİN VE NET BİŞİ YOKKİ HERKES KAFASINA GÖRE BASAMKMI SEÇİP ANLATACAK...

:)) kolay iş benim deiğim yönetimi kullan. Konular tam yerine geliyor. Yeterki elinde kitap olsun vede çalışma kitabı sorun olmuyor.

PEKİ BİR SINIFA 2 KİTAPMI ANLATACAM.MESELA 4.SINIFA 1 VE 2.BASAMAĞIMI ANLATACAM.NORMALDE BİR TANE BASAMAK ANLATILMIOMU

Ben 4 sınıflarda 1. dönem 1 basamak; 2. dönem ise 2. basamak kitabını anlatmayı düşünüyorum. Haftalık ders saati zaten 2 saat; 1. kademe kitabı öğrenciy çerez gibi geliyor. Saece 1. kitab anlatırsanız ya kağnı hızı ile gideceksiniz:) yada dönemin ortasında kitap bitecek.

Sevda, şimdi bilgisayar öğretimini 8 basamağa ayırmışlar.
Eğer 4.sınıftaki öğrenciler bilgisayarla yeni tanışıyorlarsa 1.basamaktan başlat.
Artık diğer sınıftaki öğrencileri de sınıf seviyelerine göre istediğin basamaktan başlatabilirsin.
1 sene boyunca illa da tek basamak okutulacak diye bişi yok.2 basamak ta okutabilirsin.Dönem sonun da rapor tutacaksın.Hangi sınıflar hangi basamakta kaldı diye.
Mesala ben
4.sınıflara 1ve2
5.sınıflara 2ve 3
6.sınıflara 3ve4
7.sınıflara 4ve 5
8.sınıflara 5ve 6 basamağı ouktmayı düşünüyorum.
Kolay gele....

Geri