Yaprak Testleri vsınıf ile gönderme?

Kodla Büyü

dikistutmazsabri

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgisayardan eba-ders bölümüne girdim. Sınavlarım kısmındaki yaprak testler bölümüne girdim. Yeni yaprak test ekleye tıkladım. Daha önceden fotoğrafını çektiğim test sayfasını ekledim ve cevap anahtarını işaretleyip kaydettim. Buraya kadar tamam.
Şimdi bu testi öğrencilere gönderebiliyorum. Öğrenciler eba-ders'e girip yapabiliyorlar. Ben de gönderdiklerim kısmından istatistikleri görebiliyorum.
Peki bu testi ders esnasında tabletlerdeki v-sınıf uygulamasıyla nasıl gönderebilirim? Böyle bir imkan var mı?
Öğrenciler derste v-sınıf'a hiç girmeden tarayıcıdan eba-ders'e girip yapabilirler ama v-sınıf üzerinden olmuyor mu?

Güzel bir soru. Ben de yapılamıyor diye biliyorum. Ama yapılabiliyorsa öğrenmek isterim.

Malesef eklediklerinİ gonderilmiyor. Sunu yapabilirsiniz kısıtlamalardan galeri için olaninkaldirin resim olarak yollayabilirsiniz çocuklarda oradan görebilir. Üzerinde işlem yapmasını istiyorsa ni galiba ekran görüntüsü alıp nott defter uygulamasına aktarabiliyorsunuz galiba yanlış anlatmadım.umarim

hocam evde hazırladığınız testinizi tabletinize yükleyip V sınıf uygulamasındaki ''kendi dosyalarım'' bölümünden öğrenci ve tahta ile paylaşabilirsiniz.

Gönderme işlemi oluyor ana keske öğrenci üzerinde soruyu cozebilme imkanına sahip olsa. Malesef o yokk

Peki kendi dosyalarım kısmından pdf dosyasını seçebildiniz mi? galeri, fotoğraflar, kişiler ve müzikler uygulamaları gözüküyor, onlarla da pdf seçemedik. Deneyen var mı?

aracnida' Alıntı:
hocam evde hazırladığınız testinizi tabletinize yükleyip V sınıf uygulamasındaki ''kendi dosyalarım'' bölümünden öğrenci ve tahta ile paylaşabilirsiniz.

Bu yöntemle gönderildiğinde öğrenciler cevap şıklarını işaretleyip sistem doğru yanlış sayılarını veriyor mu?

Geri