Yapılacak becayiş ile ilgili sıkıntılar mutlaka okuyun

Kodla Büyü

yusufaltunhan

Aktif Üye
Arkadaşlar yapılacak becayiş atamaları büyük bir ihtimalle mahkemeden dönecek...Çünkü özür grubu mağduru olan tüm bilişim öğretmenleri zaten gideceği yerlerde norm olmadığı için atanamadı..Başvuru sayfasında başvuru hakkınız bulunmamaktır yazıyor...bu şu demek senin yerine en yüksek hizmet puanlı kişi gelecektir demek ve sen gideceğin okulu tercih edip seçemeyeceksin demek...becayiş gönüllülük esası olan bir atama ama bu bakanlık sağolsun herşeyde olduğu gibi ben yaparım olur mantığı ile gidiyor yine...Sözde mağduriyet giderecek atama benim gibi çoğu kişinin hayatını dahada mahvedecek...Şahsen ben pazartesi bir dilekçe verecem kendimi garantiye almak için cuma günüde eger atamam olursa bana danışılmadan yapıldığı için idari mahkemeye yürütmeyi durdurma için dava açıcam...detayları okumak durumu için haberi okuyun linkini yolluyorum...

http://www.kamudanhaber.com/sendika/zor ... 08401.html

Ya sitede tek ben mi yaşıyorum bu sorunu? yada pusuda bekleyip ne olursa olsun banane ben tercih yaparım diyenler mi var?

yusufaltunhan' Alıntı:
Şahsen ben pazartesi bir dilekçe verecem kendimi garantiye almak için cuma günüde eger atamam olursa bana danışılmadan yapıldığı için idari mahkemeye yürütmeyi durdurma için dava açıcam...

bu kısmı anlamadım ne demek bu? gerçi benim yerimle ilgili sıkıntım yok ama bu kısım ilginç geldi..

Geri