yapay zeka uygulamaları dersi pictoblox

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhaba.yapay zeka dersi kapsamında pictoblox kullanan var mı. uygulamaya doğru kodlar yazıldığı halde bazı bilgisayarlarda çalışıyor bazılarında tepkisiz. çözümü var mıdır. ya da neden böyle yapmakta bu program. dersten soğudum ya . haftalardır üye olma sıkıntısı vardı o bitti bu çıktı

hocam pictoblox u her pc açamaz sanki. bizim okuldakiler kaldırmaz yani benim laptopu bile zorluyordu. uzun zamandır da kullanmadım.

açılmaya açılıyor üye de oldu çocuklar . eklentileri de kullanıyoruz ancak kodları ekliyoruz kodlar bazen çalışıyor bazen çalışmıyor

Biz de kullanıyoruz. Mikrofonlu web cam aldım akıllı tahta için. Çok işime yaradı. Çoğu etkinlik çalışıyor ama bazen dediğiniz gibi evde yaptığım bir uygulama okulda calismayabiliyor. Özellikle dil çeviri kısmında problem var. Son olarak sesli komut ile ardiuno kullanarak Led açma ve kapatma etkinliği yaptık. Sorunsuz calisti. Ancak online uygulamasından ardiuno karta kod göndermiyor. Masaüstü uygulamasını yüklemek gerekiyor.

Akıllı tahta da kullanmaktayım hocam çeviri gibi metinden sese gibi eklentilerde MEB interneti engellemekte tahtayı telefona bağlayıp gosterebiliyorum

• Beğen
Tepkiler: H_M
Geri