Yalova

Kodla Büyü
yalova merkez veya ilçeleri isteyecek arkadaşlar puanlarını yazabilirler mi? benim puanım 58. (Açılırsa tabi :( )

Şimdi buraya da yazıcam,bazı arkadaşlar "her yere yazmışsın amacın ne" gibi yorumlarda bulunacaklar. Ama tek tercih yapacak değiliz elbette.
120 puanım var ve sakarya kocaeli, yalova, bursa, balıkesir, eskişehir gibi illeri yazmayı düşünüyorum. Meslek lisesi tercih edicem açılırsa.

Arkadaşlar benim özel durumlardan dolayı mutlaka bursaya tayinimin çıkmasını istiyorum.bursa sayfasına da yazdım zaten.bursa olmazsa en azından yalova olsun mantığıyla yalova tercihi de yapmayı düşünüyorum.elektronik haberleşme öğretmenliği mezunu bilişimci olarak meslek liselerine atanma hakkımız da elimizden alınmış bulunuyor.bursa 6 yalova 1 gerçekten berbat durumdayız.bunu yapanlara hakkımı helal etmiyorum.puanım 82.

127 puanım var 2002 atamasıyım. hala doğu görevini bitirememiştim yüksek lisanstan, şükür affedildim.
kısmetse sırasıyla yalova, bursa, balıkesir, kocaeli, sakarya isteyeceğim.

suckan10' Alıntı:
127 puanım var 2002 atamasıyım. hala doğu görevini bitirememiştim yüksek lisanstan, şükür affedildim.
kısmetse sırasıyla yalova, bursa, balıkesir, kocaeli, sakarya isteyeceğim.

HOCAM İLK SIRALARA BALIKESİR BURSAYI ALIN ORALAR DAHA GÜZEL

1. suckan10 127
2. zeneo35 122
3. umuthant 120
4. yabadan 82
5. aaaaa 58
6. nemesis 54

msoyuer' Alıntı:
170 puanla tek tercih, tek okul, tek il YALOVA :++:

dostum bilmem farkettin mi ama senden önce yazılmış mesaj 1 sene önce bırakılmış. ben geçen sene geldim yalovaya sanada hayırlı olsun. merkez cumhuriyetteyim.

İl içinde armutlu açıktı ben yazmadım , ne hikmetse il dışında da gözüküyor.armutlunun ulaşımı zor olduğu için yazmayı düşünmüyorum

ben yazdım hocam puan 133 daha önceki yerler de gelebilir bilmiyorum...geçen sene armutlu merkez hem 125 ile kapatmıştı...

Geri